ماجرای تصادف مشکوک موتوری با اسکورت مادورو چه بود؟

حواشی تصادف عجیب یک موتوری با ماشین اسکورت هیات همراه رئیس‌جمهور ونزوئلا ادامه دارد.

به گزارش تازه‌نیوز، از ساعتی پیش فیلمی در برخی کانالها و اکانتهای شبکه‌های اجتماعی پخش و در آن ادعا می‌شود که یک شخص موتور سوار سعی کرده بود وارد تیم اسکورت ابراهیم رئیسی شود (اینجا ببینید)  اما با مداخله تیم اسکورت و تصادف با او، این فرد فرار می‌کند.

به نقل از تسنیم، این ماجرا در اصل برای تیم اسکورت نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا رخ داده است.

صبح امروز پس از حرکت تیم آقای مادورو از شمال خیابان ولی‌عصر، فرد موتور‌سواری در برهه‌های مختلف سعی در ورود به تیم اسکورت وی داشته و برای فاصله نسبتاً طولانی این کار را تکرار می‌کند.

تیم اسکورت رئیس جمهور ونزوئلا چندین بار به موتورسوار هشدار می‌دهد که رفتار خطرآفرین نکرده و از این موقعیت کنار برود با این حال موتورسوار به هشدارها اعتنا نمی‌کند.

در پی این بی‌اعتنایی‌ها ، تیم اسکورت براساس قواعد حفاظتی عمل کرده و اقدام به متوقف کردن موتور می‌کند اما جالب اینجاست که موتورسوار بعد از تصادف سعی می‌کند از صحنه فرار کند.

۱ نظر
  1. حقیقت

    این موتوری های *** همیشه باعث بر هم زدن نظم خیابونها و حتی پیاده رو ها هستن و خیلی وقتها هم (مثل همین صحنه) سعی در خودنمایی و جلب توجه دارن که اینجوری دهنشون سرویس میشه. انقدرم جرأت ندارن که وایستن و همیشه بعد از کار خلافشون مثل … فرار میکنن

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.