۱۳ کشته و مجروح در تصادف خونین ۳ خودرو

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: برخورد سه خودرو سواری در ساعات اولیه بامداد امروز، ۱۳ کشته و مجروح برجای گذاشت.

به گزارش تازه‌نیوز، فریبرز راشدی رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اظهار کرد: حوالی ساعت ۰۰:۲۵ دقیقه بامداد سه‌شنبه ۲۴ خرداد تماس تلفنی یکی از همشهریان زاهدانی خبر از برخورد سه خودرو سواری پژو ۴۰۵، پارس و سمند را به مرکز کنترل اورژانس ۱۱۵ اطلاع داد که بلافاصله ۵ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

به نقل از فارس، او ادامه داد: متاسفانه در این حادثه که در بلوار خلیج فارس زاهدان رخ داد یک نفر در دم جان باخت و ۱۲ نفر دیگر از حادثه‌دیدگان با وضعیت جسمانی وخیم به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) زاهدان منتقل شدند. محمدرضا میرادی رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص) زاهدان نیز گفت: بلافاصله پس از ورود مصدومین به این بیمارستان، اقدامات درمانی آغاز شد، اما متاسفانه به دلیل وخامت اوضاع جسمانی ۴ نفر از این افراد، آمار فوتی‌های این حادثه تاسف‌بار به ۵ نفر رسید. او با تقدیر از زحمات همکاران پزشک، پرستار و پشتیبانی بخش‌های اورژانس، جراحی، ارتوپدی، icu، و اتاق عمل این بیمارستان، در خصوص دیگر آسیب‌دیدگان این حادثه گفت: در حال حاضر ۲ نفر در بخش icu، دو نفر دربخش جراحی، یک نفر بخش ارتوپدی و ۳ نفر دیگر با دریافت خدمات درمانی با حال مساعد ترخیص شدند.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.