در درگیری بین قاچاقچیان و پلیس علاه بر ۱۰ مرد، یک میمون با جلیقه ضدگلوله هم کشته شد! +تصاویر

میمون قاچاقچی با جلیقه ضد گلوله سفارشی در تیراندازی کارتل های مواد مخدر کشته شد.

به گزارش تازه‌نیوز، میمون یکی از اعضای باند مواد مخدر که جلیقه ضد گلوله و لباس استتار به تن داشت در تیراندازی خونینی کشته شد که ۱۱ عضو دیگر کارتل نیز در آن جان باختند. صاحب آن، مرد جوانی ۲۰ ساله است که گفته می شود عضو گروه جنایتکار بدنام «لا فامیلیا میچوآکانا» (La Familia Michoacana) مکزیک بود. او در اثر جراحات متعدد گلوله در حالی که میمون روی سینه اش بود، پیدا شد.

باند ماد مخدر مکزیک

پلیس پس از درگیری بین مقامات پلیس و اعضای کارتل در شهر تک کالتیتلان (Texcaltitlan) در مرکز مکزیک، حدود ۱۰۰ کیلومتری جنوب غربی مکزیکوسیتی، با صحنه‌ای عجیب و وحشتناک روبرو شد. میمون عنکبوتی کوچک در حالی پیدا شد که دست‌هایش را دراز کرده بود، گویی صاحبش را که او را روی شانه‌هایش حمل می‌کرد، در آغوش گرفته بود. او یک جلیقه ضد گلوله و یک لباس استتار کلاهدار پوشیده بود. تیراندازی زمانی رخ داد که دادستانی کل ایالت مکزیک و اعضای گارد ملی با اعضای مسلح لا فامیلیا میچوآکانا درگیر شدند.

جسد میمون قاچاقچی

رسانه های مکزیک گزارش دادند که ۱۰ مرد در صحنه کشته شدند، یک نفر دیگر در بیمارستان جان باخت و ۱۰ نفر دیگر بازداشت شدند. سه نفر از آنها پس از مجروح شدن در این درگیری تحت نظر پزشکی هستند. پنج نفر از بازداشت شدگان مرد و سه نفر زن هستند و یک نفر دیگر زیر ۱۵ سال سن دارد.

تصاویر «میمون مواد مخدر» (narco monkey) در فضای مجازی منتشر شد و بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی در ابتدا تصور کردند که آنها جعلی هستند. با این حال، پلیس اکنون تایید کرده است که این تصاویر واقعی هستند.

مقامات در این عملیات، اسلحه های مختلفی از جمله ۲۰ تفنگ تهاجمی، تفنگ دستی، مهمات و خودرو را کشف و ضبط کردند و جسد میمون را نیز با خود بردند. علاوه بر این، مقامات این احتمال را بررسی خواهند کرد که این گونه حفاظت شده میمون عنکبوتی، به طور غیرقانونی توسط باند مواد مخدر قاچاق شده است.

دستگیری اعضای باند مواد مخدر مکزیک

در همان روز تیراندازی، یک ببر بنگال در حال قدم زدن در خیابان‌های تکوالا در منطقه نایاریت در غرب مکزیک دیده شد. در شبکه های اجتماعی گزارش شد که ببر از خانه صاحبش که در جنایات سازمان یافته دست دارد، فرار کرده است. پس از مدتی صاحب ببر، حیوان خانگی خطرناک خود را با زنجیر بست و به خانه برد. سازمان حقوق حیوانات مکزیک هشدار می‌دهد که مجرمان سازمان‌ یافته اغلب با حیوانات خانگی عجیب و غریبی که نگهداری می‌کنند بد رفتاری می‌کنند. بسیاری از این حیوانات قادر به سازگاری با زیستگاه جدیدی نیستند که در آن قرار دارند.

منبع: روزیاتو

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.