آزار دختر ۱۶ ساله به بهانه ازدواج؛ آرش از من فیلم سیاه گرفت!

آشنایی دختر ۱۶ساله با پسری جوان در راه مدرسه پایان شومی داشت.

به‌گزارش تازه‌نیوز، چند روز پیش دختری نوجوان به همراه والدینش راهی دادسرای جنایی تهران شد و تا از پسری جوان که در نقش خواستگار او را فریب داده بود شکایت کند. دختر ۱۶ساله در توضیح ماجرا به قاضی محمدامین تقویان، بازپرس شعبه هشتم دادسرا گفت: مدتی قبل در راه مدرسه با پسری جوان به نام آرش آشنا شدم. پس از این آشنایی مدتی با هم چت می‌کردیم و گاهی او به مقابل مدرسه می‌آمد و پس از تعطیلی با هم به پارک می‌رفتیم.

به نقل از همشهری، وی ادامه داد:‌ ظرف مدتی کوتاه به او علاقه‌مند شدم و برای همین وقتی از من خواستگاری کرد جواب مثبت دادم، اما به خانواده‌ام حرفی نزدم. چون می‌دانستم آنها به‌دلیل اینکه سنم کم است و از طرفی شناختی نسبت به آرش ندارند با این ازدواج مخالفت می‌کنند. پدر و مادرم دلشان می‌خواست من درس بخوانم و به دانشگاه بروم و برای همین منتظر ماندم تا در فرصتی مناسب این ماجرا را با آنها در میان بگذارم.

دختر نوجوان گفت: چند هفته پیش اما آرش به من زنگ زد و مرا به خانه‌اش دعوت کرد. او گفت خانواده‌اش هم حضور دارند و می‌خواهد مرا به آنها معرفی کند. بی‌آنکه خبر داشته باشم که چه اتفاقی در انتظارم است راهی خانه آرش شدم، اما آن روز وی نوشیدنی‌‌ای به من داد که دیگر نفهمیدم چه شد و وقتی به‌خودم آمدم، متوجه شدم که وی از من فیلم سیاه تهیه کرده است. آرش تهدیدم کرد که اگر از ماجرای آن روز به کسی چیزی بگویم، فیلم را در فضای مجازی منتشر کرده و آبروی مرا می‌برد. پس از این اتفاق شوم، به‌شدت دچار مشکلات روحی و روانی شدم. همین باعث شد که خانواده‌ام در جریان ماجرا قرار بگیرند و من از ترس و خجالت خانه را ترک کردم و به شمال کشور رفتم. چند روزی در آنجا ماندم تا اینکه خانواده‌ام با من تماس گرفتند و خواستند به خانه برگردم. آنها گفتند کمکم می‌کنند و وقتی همه ماجرا را برایشان تعریف کردم، خواستند با هم به دادسرا برویم و از مرد جوان شکایت کنیم.
با مطرح شدن این شکایت، بازپرس جنایی تهران دستور بازداشت آرش را صادر کرد و تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه وی آغاز شده است.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.