سامانه یکپارچه فروش خودرو مشکل فنی و امنیتی دارد؟

سخنگوی وزارت صمت گفت: موضوع نامه منتشر شده سازمان حمایت در مورد سامانه یکپارچه خودرو این نبوده که صلاحیت فنی و امنیتی سامانه مورد سوال قرار گیرد بلکه به الزامات آن اشاره کرده است.

به گزارش تازه نیوز، امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت معدن و تجارت در رابطه با ابهامات مطرح شده در یک نامه سازمان حمایت در مورد سامانه یکپارچه خودرو گفت: موضوع نامه این نبوده است که صلاحیت فنی و امنیتی سامانه مورد سوال قرار گیرد بلکه در پاراگراف اول آمده است که اگر قرار باشد معاونت هماهنگی کسب و کار صحه بگذارد بر امنیت سامانه چه الزاماتی لازم است.

وی افزود: در پاراگراف دوم هم دارد می‌گوید وزارت صمت اگر بخواهد یک سامانه را راه اندازی کند باید این سامانه دارای چه ویژگی‌هایی باشد.

به نقل از مهر، قالیباف تصریح کرد: در پاراگراف سوم هم یک سری پیشنهاد می‌دهد که رعایت آن به بهبود امنیت سامانه کمک می‌کند.

سخنگوی وزارت صمت ادامه داد: بنابراین سامانه مشکلی ندارد و قرعه کشی هم به خوبی انجام شده است و آن نامه الزاماتی را لحاظ می‌کند که سامانه بتواند در وزارت صنعت فعالیت کند.

وی در رابطه با اینکه آیا قرعه کشی مرحله بعدی هم در این سامانه انجام خواهد شد یا خیر گفت: قرعه کشی تیرماه با همان سامانه‌ای که قرعه کشی مرحله قبل انجام شد انجام می‌شود البته وزارت صمت نهایت دقت و وسواس را در نظر می‌گیرد و سازمان حمایت فقط ناظر قرعه کشی هست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.