جدایی یک ملی‌پوش دیگر جدی شد؛ ستاره استقلال وقت سفارت گرفت

ستاره فصل گذشته استقلال با استفاده از بند آزادسازی 250 هزار دلاری باشگاهش را ترک می‌کند. او از سفارت بلژیک برای ویزا وقت گرفته است.

به گزارش تازه نیوز، حسین‌زاده بدون تردید یکی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل گذشته بود؛ بازیکن 21 ساله‌ای که قبل از حضور مصطفی آجورلو در راس مدیریت باشگاه استقلال با نظر فرهاد مجیدی از سایپا به جمع آبی‌پوشان پیوست و توانست نقشی بزرگ در قهرمانی این تیم ایفا کند.

حسین‌زاده در پست وینگر یا هافبک هجومی عملکردی بی‌نظیر را ارائه کرد و به‌واسطه همین عملکرد به تیم ملی بزرگسالان نیز دعوت شد و حتی مقابل الجزایر دقایقی به میدان رفت.

این هافبک جوان با شرایط خوبی که داشت، به‌طور طبیعی پیشنهادهایی را در جیب دارد. درباره حسین‌زاده اینطور پیش‌بینی می‌شد که او به‌واسطه قرارداد بلندمدتی که با استقلال دارد در جمع آبی‌پوشان ماندگار می‌شود اما در ادامه مشخص شد که در قرارداد او بندی وجود دارد که بر اساس آن می‌تواند با پرداخت مبلغی راهی فوتبال اروپا شود.

از آنجایی که حسین‌زاده یکی از اولین خریدهای فصلِ پیش استقلال بود، قرارداد او در زمان مدیریت احمد مددی با این تیم امضا شد. مدیرعامل پیشین استقلال در قرارداد حسین‌زاده جوان بندی را گنجاند که بر اساس آن اگر او پیشنهاد اروپایی داشته باشد، می‌تواند با پرداخت 250 هزار دلار به باشگاه استقلال به‌راحتی قرارداد را فسخ کند و جدا شود.

به‌واسطه همین بند حالا حسین‌زاده اگر بخواهد به فوتبال اروپا برود، به‌راحتی می‌تواند 250 هزار دلار به حساب باشگاه استقلال واریز کند و جدا شود و آجورلو و همکارانش نیز نمی‌توانند مانع او شوند. به‌عبارتی لژیونر شدن حسین‌زاده کاملا دست خودش است.

در چنین شرایطی مسئولان باشگاه استقلال با حسین‌زاده درباره ادامه همکاری صحبت کردند اما به نظر می‌رسد او خودش دوست دارد فوتبالش را در 21 سالگی در اروپا ادامه بدهد و علاقه‌مند به همکاری با شارلروای بلژیک است.

این هافبک جوان در گفت‌و‌گویی که امروز با خبرنگاران داشت، درباره آینده‌اش فقط به یک جمله بسنده کرد. او گفت: «امیدوارم در آینده اتفاق خوب برای من و استقلال بیفتد.»

از این‌رو مشخص است که باشگاه استقلال نمی‌تواند برای لژیونرشدن مانع حسین‌زاده شود و همه چیز دست خود این بازیکن است. او حالا باید تصمیم بگیرد که بازهم با پیراهن استقلال در لیگ ایران حاضر شود یا اینکه به بلژیک برود و همبازی علی قلی‌زاده در شارلروا شود. هرچند که با شرایط موجود به نظر می‌رسد او در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.