نزاع دسته‌جمعی در جشن ازدواج عروسی را عزا کرد!

درگیری خونین در یک عروسی موجب قتل یک نفر شد و عاملان جنایت دستگیر شدند.

به گزارش تازه‌نیوز، نزاع ودرگیری خونبار در جشن عروسی به قتل یک جوان انجامید. تحقیقات  پلیس سیرجان با دستورات تخصصی مقام قضایی برای روشن شدن علت دقیق و چگونگی ماجرا و انگیزه نزاع دسته جمعی در جشن عروسی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان  در  کمتر از ۷۲ ساعت به نتیجه رسید.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان  بیان کرد : دهم  تیر ماه به دنبال  اعلام یک فقره نزاع دسته جمعی منجر به قتل در یک مراسم عروسی در یکی از تالارهای پذیرایی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، دو جوان از ناحیه گردن و شکم با ضربات چاقو مجروح شدند.
به نقل از خراسان، سرهنگ امیرسبتکی افزود : یکی از مجروحان هنگام انتقال به بیمارستان جان باخت.
در همین حال ضارب و تعدادی از عاملان این نزاع نیز از محل جنایت گریختند.
وی گفت:بلافاصله  تحقیقات تخصصی و  گسترده پلیسی  برای  شناسایی و دستگیری قاتل و عاملان این نزاع آغاز شد که در ادامه  با تلاش تیم هایی از پلیس آگاهی، امنیت عمومی و سایر رده های اطلاعاتی عامل وقوع قتل و  هفت  نفر از افراد مشارکت کننده در این نزاع دسته جمعی، شناسایی و طی چند عملیات جداگانه در شهر دستگیر شدند.
این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد:علت و انگیزه این نزاع دسته جمعی که متاسفانه منجر به قتل هم شد اختلاف و درگیری قبلی بین چند نفر و وقوع نزاع بین آن ها بوده است که  در این  زمینه همه متهمان پس از تشکیل پرونده به قانون سپرده شدند.
بیشتر بخوانید:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.