مجازات عجیب زن خیانتکار: کول کردن شوهر سنگین وزن! +ویدئو و تصاویر

مجازات کول کردن شوهر و گرداندن در خیابان برای زن هندی که متهم به خیانت به همسرش شده بود، غوغای زیادی در فضای مجازی برپا کرده است.

به گزارش تازه‌نیوز، این لحظه عجیب و شوکه کننده ای است که زنی در هند مجبور می شود شوهرش را کول کرده و در خیابان های بچرخاند، بعد از این که گفته می شود به شوهرش خیانت کرده است. این اتفاق در روستای بورپاداو در روز سوم جولای رخ داده وقتی که این زن به مدت یک هفته گم شد. بر اساس گزارش ها، شوهر و برادر شوهرهای این زن هندی تمام هفته را به دنبال او گشته و سعی کردند او را پیدا کنند اما موفق نشدند و در نهایت به پلیس خبر دادند که این زن گم شده است. بعد از اطلاع گم شدن این زن به پلیس، یک فرد ناشناس به شوهر مراجعه کرده و مدعی می شود که زن وی با مردی دیگر رابطه داشته و اکنون در خانه او زندگی می کند. در ادامه شوهر و اهالی روستا تصمیم گرفتند این زن خیانتکار را به شکل ویژه ای تنبیه کنند.

مجازات خیانت زن هندی

در ویدیویی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، زن هندی مجبور شده شوهرش را روی شانه هایش حمل کند در حالی که در خیابان های روستا راه می رود و مردم نیز او را همراهی می کنند و بر سرش فریاد می زنند ادامه دهد و حتی او را مسخره می کنند. در هر طرف این زن یک مرد دیده می شود که کمک می کنند مرد روی شانه های زنش باقی بماند در حالی که به وضوح دیده می شود زن دارد رنج می کشد و به شدت آشفته است. در گزارش ها آمده است که همسر این زن او را کتک زده، موهایش را کشیده و روی زمین کشیده و او را متهم به خیانت کرده است. منابع محلی مدعی هستند که فرزندان این زن ۳۰ ساله او را با مردی دیگر دیده و موضوع را به پدرشان گزارش داده اند.

بعد از این ماجرا بوده که بین این دو درگیری لفظی شدیدی پیش آمده و زن هندی خانه را ترک می کند. تاکنون ۹ نفر در ارتباط با ماجرای گرداندن این زن در خیابان های روستا و کول کردن شوهرش به جرم خیانت دستگیر شده اند و زن هندی نیز به خانه والدینش فرستاده شده است. این اولین بار نیست که چنین اتفاقی در هند رخ می دهد و در سال ۱۳۹۹ نیز اتفاقی مشابه در یکی از روستاهای ایالت گجرات رخ داد و طی آن زنی که به خیانت متهم شده بود، مجبور شد ساعت ها شوهرش را به دوش کشیده و در خیابان های روستا بچرخاند. در ادامه وقتی این زن شوهرش را زمین می گذارد، مردم با چوب به او حمله کرده و مجبورش می کنند دوباره شوهرش را کول کند.

منبع: روزیاتو

بیشتر بخوانید:

۱ نظر
  1. علیرضا اسلامی

    شوهرش بی غیرت بوده سواری هم میگیره ؟!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.