قتل در تهرانپارس؛ مرد ۴۱ساله قربانی دو نقابدار شد!

مرد جوان در خانه‌اش در شرق تهران توسط ۲ جنایتکار که صورت خود را با نقاب پوشانده بودند، به قتل رسید.

به گزارش تازه‌نیوز، روز سه‌شنبه ۲۱ تیرماه، کشف جسد مرد جوانی در یک خانه در محله جوادیه تهرانپارس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد. با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

به نقل از تسنیم، تیم جنایی به محض ورود به خانه مورد نظر با جسد مرد ۴۱ ساله‌ای مواجه شدند که براثر یک درگیری با ضربات مهلک چاقو به قتل رسیده بود‌.تحقیقات ابتدایی از صحنه جرم و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه قتل نشان داد، ۲ مرد نقاب‌دار در خانه مقتول کمین کرده که پس از مشاهده وی در خانه، درگیری را آغاز کردند و پس از اینکه مقتول را با ضربات چاقو به قتل رساندند بلافاصله متواری شدند.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد احتمالا مقتول، قربانی اختلافات شخصی شده و به دلیل اینکه درگیری در خانه رخ داده است عاملان جنایت کلید واحد را در اختیار داشته‌اند. تحقیقات در خصوص کشف ابعاد پنهان پرونده توسط محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری متهمان وارد عمل شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.