تشبیه حرکت مهدی ترابی به حرکت «ماردونا» و «مسی»!

یک روزنامه قطری از حرکت بازیکن ایرانی تیم فوتبال العربی و درخشش او در دیدار با السیلیه تمجید کرد و آن را شبیه به حرکات لیونل مسی و دیگو مارادونا دانست.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، در یکی از رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی جام «ooredoo» قطر شب گذشته تیم العربی با حضور مهدی ترابی به مصاف تیم السیلیه رفت. این بازی در وقت‌های قانونی با نتیجه تساوی ۲ – ۲ تمام شد و در ضربات پنالتی العربی نتیجه را واگذار کرد و حذف شد. مهدی ترابی در نیمه نخست روی هر دو گل العربی موثر بود و نقش زیادی داشت.

روزنامه «الشرق» قطر در گزارشی به بررسی عملکرد تیم العربی در این بازی پرداخت. در بخشی از این گزارش با اشاره به بازیکن ایرانی آمده است: «برخلاف سیطره السیلیه بر بازی، مهدی ترابی یک حمله را به سبک مارادونا و مسی از سمت شمال و از وسط زمین آغاز کرد و تمام بازیکنان مقابلش را پیش گذاشت تا اینکه به داخل محوطه جریمه رسید. ترابی شوت کرد و کلود امین دروازه بان تیم السیلیه توپ را برگشت داد و عبدالعزیز الانصاری در دقیقه ۲۴ گل نخست را برای العربی به ثمر رساند.»

در ادامه این گزارش آمده است: «السیلیه فشار و حمله خود را ادامه داد با این حال ضد حمله‌های العربی بخصوص ترابی خطرناک بود. او کاری که در صحنه گل اول انجام داد را تکرار کرد و یک پاس جادویی به ابراهیم داد تا او گل دوم را به ثمر برساند.»

الشرق درباره نیمه دوم مسابقه هم تاکید کرد که با مصدومیت و تعویض مهدی ترابی فشار تیم العربی از دروازه السیلیه کم شد و این تیم توانست دو گل خورده را جبران کند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.