آتش‌سوزی ساختگی یک خانه در تهران؛ مرد جوان چگونه جان باخته است؟

با کشف جسد مرد جوان در خانه‌اش در جنوب تهران، یک معمای جنایی برای کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی کلید زده شد.

به گزارش تازه‌نیوز، جمعه ۳۱ تیرماه سال جاری، اهالی خیابان حلال احمر با مشاهده دود غلیظی از یک خانه، حادثه را بلافاصله به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی گزارش دادند. با اعلام این خبر، ماموران آتش‌نشانی شهرداری تهران راهی محل حادثه شدند و با بازکردن درب خانه موردنظر و خاموش کردن آتش، با جسد یک مرد جوان مواجه شدند، که از ناحیه سر هدف ضرب و جرح قرار گفته بود.

به نقل از تسنیم، ماموران آتش نشانی خیلی زود موضوع را به پلیس تهران گزارش دادند؛ همین کافی بود تا تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شوند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کنند. بررسی‌های اولیه کارآگاهان نشان داد، مرد جوان از ناحیه سر هدف ضرب و جرح قرار گرفته و خانه مورد نظر به طرز مشکوکی به آتش کشیده شده‌است.

همچنین اعضای تیم جنایی با توجه به قوت گرفتن فرضیه قتل، احتمال می‌دهند عاملان این جنایت برای فریب پلیس و عادی نشان دادن مرگ متوفی اقدام به آتش سوزی ساختگی در خانه کرده‌اند.  با دستور بازپرس محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول، برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای کشف ابعاد پنهان پرونده عمل شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.