بدل پوتین به جای او به تهران سفر کرده است؟

سفارت روسیه به ادعای رئیس سرویس سازمان اطلاعات نظامی وزارت دفاع اوکراین مبنی براین که هفته گذشته بدل پوتین به تهران سفر کرده بود، واکنش نشان داد.

به گزارش تازه نیوز، سفارت روسیه در تهران اعلام کرد که  «در ارتباط با اظهارات پوچ سرلشکر آقای بودانوف رئیس سرویس اطلاعات نظامی وزارت دفاع اوکراین مبنی بر اینکه بدل جناب آقای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در تاریخ ۱۹ ژوئیه «۲۸تیرماه» به ایران سفر کرده است، سفارت روسیه در ایران احتمال می‌دهد که این اظهارات می‌توانسته توسط بدل آقای بودانوف صورت گرفته باشد.»

سرلشکر کایرلو او. بودانوف یک مقام اطاعاتی اوکراین، در مصاحبه‌ای با شبکه خبری ادعا کرد که حرکات پوتین به تهران حین سفر به تهران عجیب بود و رئیس جمهور روسیه سرحال‌تر از همیشه به نظر می‌رسید.

وی همچنین با اشاره به گزارش‌هایی که ممکن است رئیس‌جمهور روسیه برای مخفی کردن وضعیت بد سلامتی خود از بدل استفاده کند و یا اینکه ترجیحا در مراسم از پیش ضبط شده حضور یابد، نسبت به حضور پرانرژی پوتین در تهران ابزار تردید کرد. وی در ادامه سوالی مطرح کرد و گفت: «لطفا لحظه خروج پوتین از هواپیما را نگاه کنید، آیا اصلا این پوتین است؟»

هفته گذشته ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه به منظور شرکت در نشست آستانه به تهران سفر کرده بود. وی در این سفر با مقامات ارشد کشورمان دیدار و رایزنی کرد.

3 نظر
  1. احمد

    چرا اینقدر کم دارید. ادم……اینقدر وطن فروش

  2. ن

    از این روسیه وسرانجام که دشمن ایران هستند ودست در دست آمریکا دارند همه چیز برمیاد مرگ بر آمریکا ومرگ بر روسیه که کلی از سرزمین ما مثل آران و مرو ونوجوان و… را اشغال کرده بود والان هم دنبال نابودی ایران هست

  3. س ه

    همین بدل که میگن دستاوردش وتاثیر ش چندین برابر سفر بایدن به منطقه بود

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.