رسوایی کپی‌کاری از برند امریکایی در تهران! +عکس

یک برند امریکایی مکمل مو از گردانندگان یک صفحه اینستاگرامی که با برگزاری یک رویداد پرهزینهخود را نماینده این شرکت در ایران جا زدند، شکایت کرد!

به گزارش تازه‌نیوز، برگزاری یک رویداد پر هزینه با حضوری بسیاری از سلبریتی‌ها و بلاگرهای اینستاگرامی برای یک برند ظاهرا امریکایی در تهران، خبرساز و جنجالی شد. فریبرز نواب در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: مکمل موی آمریکایی ‎هیرتامین یک رویداد خیلی سانتی مانتال در تهران برگزار کرد
اما لیلی میلانی، صاحب ایرانی تبار این برند در آمریکا استوری کرده که عزیزان این رویداد فیکه، و هیرتامین اصلا در ایران توزیع نشده و اینا دارند کالای قلابی توزیع می کنند که معلوم نیست چی هست!
طنز روزگار اینکه سال گذشته این محصول به عنوان کالای غیر مجاز از مراکز عرضه جمع آوری می‌شد، ولی حالا چطور مجوز گرفتند و در روز روشن دارند توزیع می کنند، خدا داند.

بعد از اطلاع رسانی صفحه رسمی هیرتامین و از دسترس خارج شدن صفحه اینستاگرامی نمایندگی داخلی، بسیاری از بلاگرها با عذرخواهی از مردم بخاطر شرکت در مراسم لاکچری این ظاهرا نمایندگی، پای خود را از ماجرا کنار کشیدند! هنوز گردانندگان این صفحه فیک واکنشی به شکایت صاحب ایرانی تبار این برند و جمع آوری ناگهانی تبلیغات خود در ایران نداشتند!

بیشتر بخوانید و ببینید:

توییت فریبرز نواب درباره مکمل موی آمریکایی هیرتامین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.