اتفاقی که کام ساپینتو و گل‌محمدی را شیرین کرد!

لغو سفر تیم ملی امید باعث خوشحالی مربیانی شد که در این تیم بازیکن داشتند و می‌خواهند از بازیکنان خود در هفته اول لیگ استفاده کنند.

به گزارش تازه‌نیوز، پرسپولیس در اردوی تیم امید محمد مهدی احمدی را داشت که گفته می شود در پست دفاع چپ رضایت گل محمدی را جلب کرده و یحیی می خواهد از وجود او استفاده کند. استقلالی ها و ساپینتو هم حساب خاصی روی امیر علی صادقی باز کرده اند و حالا باید گفت لغو سفر تیم امید به قونیه برای بازیهای کشورهای اسلامی خبر خوبی برای کادر فنی پرسپولیس و استقلال است تا بتوانند از بازیکنان خود در هفته اول مقابل نمایندگان فوتبال اصفهان استفاده کنند.

به نقل از خبرورزشی، استقلال علیرضا رضایی را هم در تیم امید داشت که یک جلسه محروم شد و نمی تواند مقابل سپاهان بازی کند اما حسینی هست و طبعا در این بازی حساس به رضایی بازی نمی رسید اما امیرعلی صادقی شانس دارد و شاید ساپینتو از وجود این بازیکن جوان که در ترکیه دو گل هم زد، استفاده کند. از طرفی احتمال حضور محمد مهدی احمدی هم در ترکیب پرسپولیس زیاد است در حالی که اگر تیم امید به قونیه می رفت،یحیی و ساپینتو نمی توانستند از وجود این بازیکنان استفاده کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.