تمام پیش‌بینی‌های علی پروین غلط از آب درآمد!

در جام جهانی ۲۰۱۰ اتفاق جالبی افتاد و تقریباً تمام پیش بینی های علی پروین اسطوره فوتبال ایران غلط از آب درآمد.

به گزارش تازه‌نیوز، با شروع مسابقات در مرحله گروهی علی پروین پیش بینی کرد انگلیس از همه تیم ها بهتر است و در نهایت جام قهرمانی را بالای سر می برد. جالب اینکه در ادامه مسابقات آرژانتین ۴ گل به انگلیس زد و همه را شوکه کرد. بعد از این اتفاق خبرنگاران با علی پروین تماس گرفتند تا نظر او را جویا شود و این بار او پیش بینی کرد که آرژانتین با توجه به قدرتی که دارد و ۴ گل انگلیس زده قهرمان جام جهانی خواهد شد اما آرژانتین هم در بازی بعدی ۴ گل از آلمان خورد و شوک دیگری به فوتبال جهان وارد شد.

اینجا بود که علی پروین در مصاحبه ای که با خبر ورزشی انجام داد، جمله جالبی را بر زبان آورد و گفت: من نمی‌دونم این چه مدل جام جهانی است که ما هر تیمی را می گوییم قهرمان می‌شود چهار گل می خورد و از دور مسابقات کنار می رود! جالب اینکه تیم هایی که من می‌گویم قهرمان می شوند زیر چهار گل هم نمی خورند اول گفتیم انگلیس قهرمان می‌شود که ۴ گل خورد بعد گفتیم آرژانتین قهرمان می‌شود که آنها هم ۴ گل خوردند. الان هم می‌ترسم بگویم آلمان قهرمان می‌شود و در نهایت آنها هم چهار گل از یک تیم دیگر بخورند. به همین خاطر من بقیه مسابقات و قهرمان احتمالی جام جهانی را پیش‌بینی نمی‌کنم.

به نقل از خبرورزشی، دقیقا از همان جام جهانی ۲۰۱۰ بود که پیش بینی های متفاوت علی آقا شروع شد و خیلی ها سر همین پیش بینی ها با او شوخی کردند. البته در رقابت‌های داخلی پیش بینی علی پروین معمولاً درست از آب در می‌آید. مثلا در ۵ سالی که پرسپولیس به طور پیاپی قهرمان لیگ برتر شد این مسئله را پیش بینی کرده بود و پارسال اواسط مسابقات در یک محفل خصوصی گفته بود امسال شانس قهرمانی استقلال بیشتر است چرا که خیلی سخت شکست می‌خورد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.