لحظه کشته شدن ۶فرمانده روس توسط موشک اوکراینی! +ویدئو

در این ویدئو لحظه ای که شش فرمانده روسی در کمین نیروهای اوکراینی کشته می شوند را می‌بینید، موضوعی که یک مقام ارشد اوکراینی آن را تایید کرده است.

به گزارش تازه‌نیوز، ویدیو منتشر شده نشان می دهد که چطور دو خودرو- که گفته می شود حامل فرماندهان ارشد روسی در حال بازگشت از یک جلسه هستند- توسط یک موشک ضد تانک مورد هدف قرار می گیرند. این ویدیو که گمان می رود در مناطق نبرد در منطقه دونباس و در نزدیکی آودیلوکا گرفته شده باشد نشان می دهد که چطور خودرو جلوتر در اثر برخورد موشک منفجر شده و خودرو دوم نیز واژگون می شود. این ویدیو دراماتیک توسط آناتولی اشتفان منتشر شد که سرهنگ ارتش اوکراین است. اشتفان که نام او در شبکه های اجتماعی Stirlitz است، گفته که این حمله در تاریخی نامشخص توسط گردان موتوری ۵۶ ارتش اوکراین انجام شده است.

بر اساس گزارش وزارت دفاع اوکراین، این واحد موتوری اکنون در اطراف آودیلوکا مستقر است که تنها چند مایل با شهر دونتسک که تحت کنترل روس هاست فاصله دارد. این گردان موتوری پیش تر در شهر ماریوپل مستقر بود پیش از اینکه این شهر استراتژیک در می گذشته به تصرف نیروهای روس درآید. اشتفان در پست تلگرامی خود نوشته است: «فرماندهان روس در حال بازگشت از یک جلسه بودند. شش فرمانده روس و پنج سرباز به طور رسمی نازی زدایی و نظامی زدایی شدند. زنده باد اوکراین». این اتفاق پس از آن رخ می دهد که اولین سرهنگ زن روسیه به نام اولگا کورسا کاچورا، ۵۲ ساله، که اوکراینی الاصل بود اما برای جدایی طلبان منطقه شرق اوکراین می جنگید، کشته شد. کاچورا که فرماندهی گردانی از نیروهای توپخانه ای را بر عهده داشت، بعد از برخورد موشک با خودروش در نزدیکی هورلیوکا که فاصله زیادی با آودیلوکا ندارد کشته شد.

هنوز مشخص نیست که این حادثه نیز توسط پهپاد فیلمبرداری شده یا خیر و آیا این ویدیو مربوط به کشته شدن این سرهنگ زن ولادیمیر پوتین است یا خیر. به هر ترتیب کاچورا اولین سرهنگ زن روسی در خط مقدم نبرد است که کشته می شود، کسی که خود را «گرگ ماده» نامیده و در شبکه دولتی روسیه از اینکه از کشتن اوکراینی ها لذت می برد گفته بود. سرویس اطلاعات نظامی اوکراین می گوید که کوچرا در سال ۲۰۱۴ به نیروهای جمهوری خودخوانده مردمی دونتسک پیوست و در ادامه به شکل گیری یک گروه شبه نظامی در منطقه کمک کرد. وی پس از حضور در تلویزیون دولتی روسیه به شهرت رسید، جایی که گفت :«هر بار از کشتن اوکراینی ها لذت می برم» و در ویدیویی دیگر خود را «ماده گرگ» نامیده بود. او در این ویدیو گفته بود: «او از خانه خود، از فرزندانش، از خانوده اش مراقبت می کند. در طبیعت، هیچ گرگی به اندازه گرگ ماده از توله هایش سرسختانه دفاع نمی کند».

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.