روزانه ۱۸۰ لیتر سوخت‌گیری با هر کارت سوخت امکان‌پذیر است

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور گفت: استفاده از کارت سوخت شخصی در روز ۳ بار مجاز است و روزانه ۱۸۰ لیتر می‌توان سوخت گیری کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، فاطمه کاهی در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان با کارت سوخت موتور سیکلت برای خودرو سوخت گیری کرد؟ گفت:با کارت سوخت بنزین موتور می‌توان برای خودرو سوخت گیری کرد و محدودیتی وجود ندارد.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور ادامه داد: اطلاعاتی در پشت کارت سوخت به صورت لیزری درج شده است که اگر با کارت خودرو تطابق داشته باشه هیچ مشکلی در فرآیند سوختگیری به وجود نمی‌آید.

وی بیان کرد: براساس ضوابط سامانه هوشمند سوخت، با کارت سوخت شخصی در هر نوبت می‌توان تا ۶۰ لیتر سوخت‌گیری کرد و میزان سوخت‌گیری در یک روز حداکثر سه بار و معادل ۱۸۰ لیتر با نرخ اول است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور اضافه کرد: سوختگیری با کارت سوخت شخصی که سهمیه نرخ اول او به اتمام رسیده با نرخ دوم حداکثر ۲۵۰ لیتر در ماه است.

کاهی با بیان اینکه میزان سوختگیری با نرخ دوم، براساس میانگین مصرف عموم مردم تعیین می‌شود، گفت:در حال حاضر میزان سوختگیری با نرخ دوم بیش از ۶۰ لیتر در هفته است که این عدد برای اغلب مصرف کنندگان عدد مناسبی محسوب می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.