دردسر نوجوان ۱۴ ساله برای ستاره فوتبال جهان!

پلیس شهر لیورپول بعد از گذشت چند ماه به کریستیانو رونالدو به دلیل ضربه زدن به دست یک نوجوان ۱۴ساله در ورزشگاه گودیسون پارک، اخطار رسمی داد.

به گزارش تازه‌نیوز، در اواخر فصل گذشته لیگ برتر، کریستیانو رونالدو در جریان دیدار خارج از خانه منچستریونایتد مقابل اورتون خبرساز شد. بعد از پایان این دیدار که در ماه آوریل برگزار شد و با شکست یونایتد به پایان رسید کریستیانو در حال ورود به تونل ورزشگاه ضربه‌ای محکم به دست یک نوجوان ۱۴ساله مبتلا به اوتیسم زد.

ضربه رونالدو به دست این نوجوان باعث ضرب‌دیدگی دست او شده و باعث شد تلفن همراه این نوجوان به زمین افتاده و بشکند. نوجوان انگلیسی روی سکوهای ورزشگاه گودیسون پارک مشغول فیلمبرداری از رونالدو بود که در حال ترک زمین چمن و ورود به تونل ورزشگاه بود.

به نقل از ورزش سه، بعد از گذشت چند ماه از حادثه، پلیس شهر لیورپول امروز رسما اعلام کرد که اخطاری رسمی به ستاره پرتغالی یونایتد داده است. بر اساس بیانیه پلیس، رونالدو بعد از حادثه احضار شده و به اتهام ضرب و جرح و وارد آوردن خسارت مادی بازجویی شده است.

رسانه‌های انگلیسی می‌گویند رونالدو پذیرفته است که مبلغی را به عنوان غرامت به نوجوان ۱۴ساله بپردازد. اخطار رسمی پلیس به این معنی است که رونالدو در صورتی‌که رضایت شاکی را به‌دست نیاورد ممکن است با پرونده‌ای حقوقی مواجه شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.