سارق سابقه‌دار در خرس عروسکی پنهان شده بود! +تصاویر

سارق ۱۸ساله که تحت تعقیب پلیس بود برای فرار از دست مأموران داخل یک خرس عروسکی بزرگ مخفی شد اما مأموران با دیدن عروسکی که نفس می‌کشید رازش را فاش کردند.

به گزارش تازه‌نیوز، اتفاق دزدی با پنهان شدن در خرس عروسکی چند روز قبل در شهر منچستر انگلیس رخ داد. ماجرا از این قرار بود که مأموران پلیس که از ماه گذشته در تعقیب یک دزد ۱۸ساله به نام جاشوا دابسون بودند، موفق شدند وی را در خانه دختر مورد علاقه‌اش ردگیری کنند. جاشوا دابسون یک ماه قبل‌تر و پس از سرقت یک خودروی شاسی‌بلند میتسوبیشی از پمپ بنزینی در شهر منچستر تحت تعقیب قرار گرفت. وقتی پلیس توانست پس از حدود یک ماه از این سرقت، هویت سارق و مخفیگاه او را شناسایی کند، برای دستگیری وی راهی آنجا شد.

به نقل از همشهری، ماموران وارد خانه مورد نظر شدند اما هرچه گشتند ردی از سارق تحت تعقیب به‌دست نیاوردند. با این حال آنها مطمئن بودند که سارق در این خانه مخفی شده است؛ به همین دلیل بار دیگر به جست‌‌وجو در داخل خانه پرداختند تا اینکه یکی از مأموران به یک خرس عروسکی حدودا ۱.۵متری در گوشه یکی از اتاق‌ها مشکوک شد. به‌نظر می‌رسید که خرس عروسکی در حال نفس کشیدن است و وقتی مأمور پلیس به سراغ آن رفت و خرس را بررسی کرد، متوجه شد که سارق تحت تعقیب در داخل آن مخفی شده است.

با دستگیری دزد ۱۸ساله معلوم شد که وقتی مأموران خانه دختر موردعلاقه‌ وی را محاصره کرده بودند، او متوجه حضور پلیس در این محل شده و چون راهی برای فرار نداشت، با سوراخ کردن بخش تحتانی خرس عروسکی توانسته خود را در داخل آن پنهان کند.
پلیس شهر منچستر اعلام کرد که با دستگیری این سارق تحت تعقیب، وی حالا به اتهام سرقت وسیله نقلیه موتوری، رانندگی بدون گواهینامه و خروج از پمپ بنزین بدون پرداخت پول سوخت در زندان به سر می‌برد.
جاشوا دابسون همچنین به‌خاطر سرقت‌هایی که در اوایل تابستان مرتکب شده بود، ازجمله سرقت یک ون، سرقت جعبه ابزار و ۲تبلت و زورگیری از یکی از شهروندان علاوه بر حبس به ۹ماه خدمت در یک مؤسسه خدماتی محکوم شده است.

مخفی شدن در خرس

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.