وضعیت نامعلوم کریمی و ناراحتی کاپیتان استقلال

وضعیت دو بازیکن تیم فوتبال استقلال برای همراهی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مشخص نیست و این مسئله می‌تواند بحران جدیدی برای استقلالی‌ها باشد.

به گزارش تاره‌نیوز و به نقل از تسنیم، تبعات شکست تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور تبریز در فینال جام حذفی همچنان برای این تیم ادامه دارد.

در حالی که باید لیست نهایی تیم فوتبال استقلال دوشنبه هفته جاری برای حضور در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ارسال شود، تکلیف سرمربی، سرپرست و بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده، مشخص نشده است.

علی کریمی مهره تأثیرگذار و هافبک استقلال یکی از بازیکنانی است که مسئولان باشگاه نتوانسته‌اند با او بر سر تمدید قرارداد به توافق برسند و با این وضعیت شاید این بازیکن تیم استقلال را در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا همراهی نکند.

خبر دیگر اینکه، وریا غفوری کاپیتان استقلال به شدت از اتفاقات رخ داده میان احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه و فرهاد مجیدی ناراحت است و ظاهراً به یکی از مسئولان استقلال  گفته است که عامل شکست استقلال در فینال جام حذفی آنها بوده‌اند.

ناراحتی غفوری به حدی است که خبر می‌رسد او باشگاه را به دلیل اتفاقات یک هفته گذشته تهدید به جدایی کرده است. کاپیتان استقلال اعلام کرده که با این شرایط نمی‌تواند در کنار این تیم باشد. غفوری یک سال دیگر از قراردادش با باشگاه استقلال باقی مانده است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.