پیکه با این زن به شکیرا خیانت کرد! +جزئیات و تصاویر

کلارا چیا مارتی؛ تصاویر عشق جدید جرارد پیکه و زنی که باعث جدایی او و شکیرا شد در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشته است.

به گزارش تازه‌نیوز، جرارد پیکه و شکیرا به رابطه خود پایان دادند و بنا بر گزارش ها در حال آغاز یک نبرد قانونی برای حضانت فرزندانشان هستند. در همین حال، پیکه، دیگر عشق جدید خود را مخفی نگه نمی دارد. پیش از این لارا فا و لورنا واسکز در پادکستی به نام ماماراتزی فاش کردند که عشق جدید پیکه از قبل با میلان و ساشا، فرزندان مشترک پیکه و شکیرا، آشنا شده و آن ها را می شناسد. اما از ذکر نام کامل او خودداری کردند.اما جرارد پیکه در کنسرت دنی مارتین (Dani Martín) با زنی ۲۳ ساله به نام کلارا چیا مارتی که با او بسیار صمیمی و عاشقانه رفتار می کرد، شرکت کرد. جرارد پیکه و کلارا چیا مارتی پیشتر در ماه ژوئن دیده شده بودند، اما هیچ رابطه ای بین آنها تایید نشده بود و آنها به طور علنی ابراز محبت نکرده بودند.

آنها کجا با هم آشنا شدند؟

طبق گزارش روزنامه ها، پیکه احتمالاً با کلارا چیا مارتی در کازمِس (Kosmos) شرکتی که متعلق به پیکه، آشنا شده است. کلارا در دفتر روابط عمومی شرکت پیکه کار می کند و هنوز در حال تحصیل در این رشته است.

معشوقه پیکه

نمایش عمومی محبت پیکه و کلارا چیا مارتی

پیکه و کلارا چیا مارتی در مراسمی که بیش از ۳,۰۰۰ نفر در آن حضور داشتند شرکت کردند و رفتار و حرکاتشان تماما ارتباطی که بین آن دو وجود دارد را بیان می کرد. طبق گزارش نشریه اسپانیایی «لارازون» رابطه پیکه و کلارا از جمله روابط گذرا نیست و این دو قصد جدی برای باهم بودن دارند. یوردی مارتین، خبرنگار اسپانیایی، می‌گوید که پیکه بعدازظهرها به همراه کلارا به خانه پدر و مادرش می‌رود.

دوستان و خانواده جرارد پیکه
گزارش شده است که آنها به تنهایی در کنسرت شرکت نکردند، بلکه تعدادی از دوستان و همچنین پدر و برادر پیکه نیز همراه آنها بودند.

معشوقه پیکه

نبرد شکیرا و جرارد پیکه برای حضانت

شکیرا و پیکه اکنون در یک نبرد قانونی برای حضانت هر دو فرزندشان هستند. با توجه به اینکه شکیرا اخیراً به میامی، فلوریدا نقل مکان کرده است و پیکه هنوز در بارسلوناست، احتمالاً بچه ها مجبور شوند برای وقت گذراندن با یکی از والدین خود از اقیانوس اطلس عبور کنند. به گفته یوردی مارتین به خاطر تمام اتفاقاتی که که بعد از جدایی رخ داده است، پیکه تشنه انتقام از شکیرا است و رابطه پیکه و شکیرا اکنون به بدترین لحظات خود رسیده است.

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.