عزیزی: بازی کردن AFC با احساسات میلیون‌ها ایرانی کار زشتی بود

خداداد عزیزی، پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: ضرورت دارد AFC خیلی سریع نسبت به تصمیم غیر ورزشی و لغو قرارداد پخش تلویزیونی با صدا و سیما تجدید نظر کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تسنیم، خداداد عزیزی  درباره تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر لغو یک طرفه قرارداد صدا و سیما برای پخش رقابت‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: من واقعاً مانده‌ام چه بگویم؟ مگر فیفا و کنفدراسیون قرن‌هاست نمی‌گویند فوتبال از سیاست جداست؟ مگر نمی‌گویند فوتبال ورزش صلح و دوستی است و ربطی به سیاست ندارد؟ واقعاً وقتی این خبر را شنیدم شوکه شدم. این باعث تاسف است که تحریم‌های ظالمانه به ورزش هم ورود می‌کند.

وی افزود: شعار فیفا و کنفدراسیون دوری جستن از فضای سیاسی است، اما این تصمیمات نشان می‌دهد اینها شعار است. من به عنوان یک بازیکن ملی می‌خواهم بازی‌های نمایندگان کشورم را از طریق تلویزیون تماشا کنم.کجای این کار من غیر ورزشی است؟ کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا در این چند ساعت بازتاب تصمیم‌شان را در شبکه‌های اجتماعی دیده‌اند و ضرورت دارد خیلی سریع نسبت به این تصمیم غیر ورزشی‌شان درباره فوتبال ایران تجدید نظر کنند.

عزیزی خاطرنشان کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا! عکس من، علی دایی، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا را در تالار افتخارات کنفدراسیون فوتبال آسیا گذاشته‌اید، دست‌تان درد نکند، اما از فردا شعارهایتان را عوض کنید و دیگر نگویید فوتبال ورزش صلح و دوستی است. نگویید فوتبال ارتباطی با سیاست ندارد. اینطور که مشخص است خودتان هم تحت تأثیر هستید. فیفا و کنفدراسیون برای مردم هستند چون فوتبال برای مردم است و اینطور بازی کردن با احساسات میلیون‌ها هوادار ایرانی کار زشتی بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.