آخرین سلفی زوج کوهنورد قبل از مرگ! +تصاویر

مرد جوان که به همراه همسرش در ارتفاعات یک کوهستان حضور داشت دچار حادثه ای وحشتناک شد.

به گزارش تازه‌نیوز، زوج جوان ایتالیایی که برای گردش و تفریح به یک کوهستان محلی رفته بودند هرگز تصور نمی‌کردند که آخرین روز زندگی شان را با هم می‌گذرانند. ” آندرئا مازِتو ” ۳۰ ساله که به عنوان یک نقاش سختکوش توصیف می‌شود پس از ثبت آخرین عکس سلفی مشترک با همسرش دچار حادثه شد و جانش را از دست داد.

به نقل از باشگاه‌خبرنگاران، آندرئا که در شیب تند کوهستان به دنبال تلفن همراه می‌گشت بر اثر از دست دادن تعادل خود از ارتفاع ۶۵۰ پایی (۱۹۸ متری) به پایین سقوط کرد. این اتفاق بعدازظهر روز شنبه و در روتزو واقع در ویچنزا ایتالیا رخ داد.

آخرین عکسی که این زوج با هم ثبت کردند آندرئا را در کنار همسرش ” سارا باراگانتی ” در بالای صخره آلترا کنوتو نشان می‌دهد. سارا با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «آخرین عکس مشترک نفرین شده ما. تو همیشه در کنار من خواهی بود خرس کوچک من.»

آخرین سلفی زوج کوهنورد قبل از سقوط مرگبار

بنا به اعلام پلیس ایتالیا، آندرئا در تلاش برای پیدا کردن تلفن همراهش بود که از ارتفاع ۶۵۰ پایی سقوط کرد. تیم نجات با کمک یک هلی کوپتر خود را به محل سقوط قربانی رساندند، اما مرگ وی در محل حادثه اعلام شد.

کوهنوردی مرگبار

خبر کشته شدن این مرد جوان ایتالیایی در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز مرگ تراژدیک یک جوان انگلیسی در یک کوه آتشفشانی در اکوادور خبرساز شده بود. ” گیل بانکس ” ۲۵ ساله روز یکشنبه در تلاش برای صعود به کوه آتشفشانی روکو پیچینچا در نزدیکی کئوتو بود که بر اثر سقوط از ارتفاع جانش را از دست داد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.