توصیه برجامی کیهان به دولت رئیسی: فقط دو ماه دیگر صبر کنید!

کیهان با اشاره به وضعیت اروپا درباره برجام نوشت: آن طرفی که باید عجله کند ما نیستیم. دو ماه! فقط دو ماه دیگر اگر اوضاع به همین شکل ادامه یابد، اوضاع زمین تا آسمان تغییر خواهد کرد!

به گزارش تازه‌نیوز، روزنامه کیهان نوشت:

مدتی است خبرهایی (غالبا از سوی مقامات و رسانه‌های غربی)از مذاکرات هسته‌ای منتشر می‌شود که، صحت و سقم آن معلوم نیست.

  • خبری از رعایت خطوط قرمز در این اخبار دیده نمی‌شود.
  • همه تحریم‌ها قرار نیست لغو شوند.
  • سپاه پاسداران، بازوی توانمند جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از کشور همچنان در لیست تحریم‌هاست و از همه مهم‌تر چهار) هیچ تضمین محکم و غیر قابل نقضی در کار نیست.

چون دولت محترم در این‌باره اطلاع‌رسانی لازم را نداشته، میزان صحت و سقم این اخبار را نمی‌دانیم. اما لازم است نیم‌نگاهی به وضعیتی که اروپا در آن قرار دارد بیندازیم و بعد تصمیم بگیریم چرا که هنوز فرصت هست.  به پیش‌بینی‌ها و گزارش‌هایی که از مؤسسات و نهادهای بین‌المللی و بانک جهانی از اوضاع اقتصادی ایران منتشر می‌شود نیز توجه کنیم. قطعا اوضاع امروز بهتر از یک‌سال قبل است و طبق پیش‌بینی‌های این مراکز معتبر بین‌المللی، اوضاع رفته‌رفته بهتر هم خواهد شد. دولت سیزدهم هم نشان داده بدون برجام و اف‌ای‌تی‌اف می‌شود کارهای بزرگی کرد. بنابراین، آن طرفی که باید عجله کند ما نیستیم. دو ماه! فقط دو ماه دیگر اگر اوضاع به همین شکل ادامه یابد، اوضاع زمین تا آسمان تغییر خواهد کرد!

بیشتر بخوانید:

۱ نظر
  1. سششس

    قمار همفکران کیهان اما نمی دانند چیزهایی که اینها می دانند از چند سال قبل خود غرب می داند و برنامه ریزی کرده است مگه مسئولان ما هستند که غافل گیر شوند

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.