تنبیه با تخم مرغ خام برای کارمندانی که خوب کار نکنند! +ویدئو

کارفرمای یک شرکت چینی به علت کم کاری کارمندانش به شکلی عجیب آنها را تنبیه کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، یک شرکت چینی پس از آنکه گزارش تنبیه عجیب کارمندانش در خوردن تخم مرغ خام فاش شد جنجال برانگیخت. ماجرا از آنجا آغاز شد که یک دانشجوی سال دوم با نام مستعار ” دئو ” در یکی از شبکه‌های اجتماعی از تجربه ناخوشایند خود در شرکت فناوری ژنگژئو که زمانی به عنوان کارآموز در آنجا کار می‌کرد پرده برداشت.

به نقل از باشگاه‌خبرنگاران، دئو مدعی شد این شرکت دارای قانونی عجیب است که در صورتی که کارمندان نتوانند توقعات مالی کارفرمای شرکت را برآورده کنند یا سفارشات کافی دریافت نکنند مجبور به خوردن تخم مرغ خام می‌شوند. او ادعا کرد که پس از مقاومت از اطاعت از این قانون، مجبور به اتمام دوره کارآموزی خود شده است. او گفت بنا به درخواست مدیریت شرکت مجبور شد تا دلایل شخصی را به عنوان علت اتمام کارآموزی خود ذکر کند تا از این شرکت رفع مسئولیت شود.

افشاگری دئو خشم کاربران مجازی را برانگیخت و در ادامه انتشار یک ویدئو از داخل این شرکت که بدحالی کارکنان شرکت را پس از بلعیدن تخم مرغ‌های خام نشان می‌داد بر آتش این خشم افزود.

این در حالی است که این افشاگری‌ها به دلیل آنکه مستقیما نامی از مدیران شرکت برده نشده ظاهرا موجب ناراحتی آن‌ها نشده و آن‌ها اعلام کردند که خوردن تخم مرغ خام در کتابچه راهنمای کارمندان شرکت آورده شده است؛ بنابراین این چیزی بوده که از کارمندان خواسته شده است. با این حال تیم بازرسی اداره کار محلی در منطقه جینشئو در ژینگژو در حال بررسی این پرونده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.