ساخت لباسشویی قابل حمل! +تصاویر

یک شرکت ژاپنی کیسه لباس شویی ای را طراحی کرده که شاید ساده ترین ماشین لباسشویی قابل حمل در جهان محسوب می شود.

به گزارش تازه‌نیوز، اگر دنبال ساده‌ترین راه برای شستن لباس‌های خود در حال حرکت می‌گردید این کیسه پلاستیکی زیپ دار شاید راه حلی مناسب برای نیاز شما باشد. کیسه لباس شویی “اَتَک زیرو” تقریبا در هر زمان و مکانی برای کاربران امکان شستن لباسهایشان را فراهم می‌کند.

به نقل از باشگاه‌خبرنگاران، این کیسه لباس شویی توسط شرکت ژاپنی کائو ساخته شده است. این کیسه یک کیسه زیپ دار ۵ لیتری است که کاربر برای شستن لباس فقط کافی است لباس خود را در داخل آن قرار داده، کمی مواد شوینده به آن اضافه کرده و بعد از پر کردن آب زیپ آن را ببندد. سپس باید کمی کیسه را تکان داد تا لباس‌ها خیس شوند. در ادامه کیسه را مانند روشی که با دست لباس شسته می‌شود کمی مالش دهید. در انتها شیر کوچک کنار کیسه را باز کرده و آب کثیف را بیرون بریزید. برای اطمینان از اینکه لباس‌ها کاملا تمیز شسته می‌شوند می توان چند بار این عمل را تکرار کرد.

لباسشویی قابل حمل

کیسه لباس شویی کائو اتک زیرو، شاید یک محصول ابتدایی به نظر برسد، اما آنچه باعث می‌شود تا متمایز و عالی باشد قابلیت آن در موقعیت‌های مختلف بویژه در زمانی که در سفر هستید. همچنین در زمان وقوع یک بلای طبیعی که برق در دسترس عموم نیست این کیسه لباس شویی بسیار کار راه انداز است. بنا به نظر افرادی که از کیسه لباس شویی اتک زیرو استفاده کرده اند این کیسه تا ۱۰ بار قابلیت شستن لباس را دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.