راز قتل خواهر پس از ۱۱ سال برملا شد!

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از برملا شدن راز یک فقره قتل پس از ۱۱ سال و دستگیری فردی که در جریان یک اختلاف خانوادگی خواهر خود را به قتل رسانده بود خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز، سرهنگ یداله طهماسیان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افشای راز یک جنایت اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل مشکوک پرونده دخترخانمی جوان در سال ۱۳۹۰ و به دلیل ناکافی بودن شواهد و ادله و عدم وجود سرنخ‌های کافی با وجود تلاش‌های مأموران پلیس پرونده به‌صورت راکد باقی مانده بود.

به نقل از تسنیم، وی افزود: پس از پیگیری‌های فراوان خانواده مقتول در این ۱۱ سال و در جریان رسیدگی‌های مختلف پرونده در پزشکی قانونی و مراجع ذیصلاح مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرچک به پسر خانواده مشکوک شده و با تحقیقات بیشتر به سرنخ‌هایی پیرامون قتل خواهر توسط برادر خویش دست یافتند.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در ادامه گفت: پس از هماهنگی‌های قضایی و قوت گرفتن احتمال قتل خواهر توسط برادرش مأموران پلیس آگاهی فرد متهم را دستگیر و مقر دلالت دادند. ادله پلیس لب به اعتراف گشود و اعلام کرد که در سال ۱۳۹۰ و در پی یک اختلاف خانوادگی خواهر خود را به قتل رسانده است.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان شبانه‌روز در راستای کشف جرائم و جنایات تلاش کرده و گذر زمان مانع از پیگیری پرونده‌ها نشده و مجرمان باید بدانند به‌طور حتم جزای اعمال مجرمانه خود را خواهند دید و اقدامات مجرمانه و هنجار شکنانه از دید تیز پلیس پوشیده نخواهد ماند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.