خودشان را باغبان مسلط می‌دانند درحالی که اصلا در باغ نیستند!

شوک به گیمرها: آپارات گیم برای همیشه تعطیل شد/ گلایه شدید مدیر آپارات از صداوسیما، ساترا و شخص جبلی! +ویدئو

مدیر سایت آپارات با بیان این‌که از مهاجرت کاربران و نخبگان به مهاجرت خدمات و سرویس‌ها رسیده‌ایم، گفت: آپارات‌گیم در ایران برای همیشه خاموش می‌شود و در خدمت یک پرتال گیم عربی خواهد بود.

به گزارش تازه‌نیوز، محمدجواد شکوری مقدم با انتشار ویدئویی از تعطیلی همیشگی آپارات گیم خبر داد و گفت: از این که انرژیمان را صرف توضیح دادن و جنگ‌های رسانه‌ای متنوع کنیم خسته شده‌‎ایم و می‌خواهیم نوع مواجهه‌مان با این چالش‌ها را تغییر دهیم.

بنیان‌گذار آپارات و فیلیمو با گلایه شدید از پیمان جبلی گفت: رئیس محترم صداوسیما به‌طور مستقیم آپارات گیم را پر از محتوای مستهجن و شیطان‌پرستی دانسته‌اند.

شکوری مقدم مدیر آپارات با بیان این‌که این پدیده‌ای تاریخی است که بار دیگر تکرار می‌شود، به تجربه‌های گذشته همچون وبلاگ، شبکه اجتماعی، پیام‌رسان و تماس تصویری اشاره کرد و گفت: درک درستی از پدیده‌های جدید وجود ندارد و با این‌که اصلا در باغ نیستند خودشان را باغبان مسلط این حوزه می‌دانند.

او در بخشی از صحبت‌هایش هم به ساترا اشاره کرد و این مجموعه را تنظیم‌گر پر از ابهام این فضا دانست که مسئول این وضعیت است.

این مطالب را هم ببینید:

مدیر آپارات آمار مشترکین آپارات‌گیم را ۷۱هزار گیم‌استریمر با ۲٫۴ میلیون مخاطب اعلام کرد و در پایان گفت: این میدان را به خودشان واگذار می‌کنیم؛ ما هم زمین بازی‌مان را عوض می‌کنیم و آپارات‌گیم ۴ ماه دیگر ماژولی از یک پرتال گیم عربی می‌شود.

آپارات گیم از روز جمعه ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ برای همیشه خاموش خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.