فروش فوق‌العاده این پنج خودرو امروز چهارشنبه ۲۳ شهریور +جزئیات

محصولات تجاری بهمن در دسترس متقاضیان قرار گرفت.

به گزارش تازه‌نیوز، بهمن موتور از امروز پنج محصول خود کامیون شیلر ۶ تن، کامیون فورس۶ تن، کامیون فورس۶ تن کابین خوابدار، کشنده امپاور و نیز مینی بوس سحر پلاس را به صورت فروش فوق العاده در دسترس خریداران قرار خواهد داد.

این طرح فروش در تاریخ ۲۳ شهریورماه ۱۴۰۱ (امروز) استارت خواهد خورد و تا ساعت ۱۶ ادامه دارد چنانچه محصولات عرضه در این بازه زمانی بفروش نرسند این تجاری ساز برنامه فروش یاد شده را تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داد.

این خودروساز خصوصی برنامه ریزی کرده تا محصولاتی که امروز عرضه می کند در هفته دوم آبان ماه سال جاری به خریداران واگذار کند.

این مطالب را هم ببینید:

بهمن دیزلی ها برای این طرح فروش محدویت هایی نیز در نظر دارند آن طور که در اطلاعیه فروش این خودروساز آمده است ثبت‌نام کامیون های فورس و شیلر صرفاٌ به همراه کاربری امکان‌پذیر می‌باشد و امکان تغییر کاربری به هیچ عنوان میسر نبوده، همچنین زمان ساخت کاربری به زمان تحویل خودرو افزوده می‌گردد.

همچنین بهمن دیزل تاکید کرده قواعدی را برای متقاضیان شرکت در این طرح فروش در نظر گرفته است که در صورت ثبت نام مغایر با قواعد پیش بینی شده، ثبت نام متقاضی از سوی شرکت بهمن دیزل به صورت یک طرفه فسخ خواهد شد و و جه واریز شده به حساب مبدا مسترد خواهد شد.

متقاضیان توجه داشته باشند ثبت نام صرفا از طریق سایت http://Bahman.iranecar.com امکان پذیر خواهد بود.

فر.ش فوق العاده بهمن دیزل

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.