سفر رئیسی به نیویورک تایید شد؟

برخی از مقامات دولت سیزدهم، پس از حواشی اخیر درباره سفر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری به نیویورک برای شرکت در اجلاس سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل، این سفر را تایید کردند.

به گزارش تازه‌نیوز، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور از سفر آیت‌الله رئیسی به نیویورک برای شرکت در اجلاس سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل خبر داد.

به نقل از تسنیم، غلامحسین اسماعیلی رییس‌دفتر رییس‌جمهور در حاشیه جلسه دولت در جمع خبرنگاران گفت: سفر آقای رییس‌جمهور به ازبکستان یک سفر چند وجهی است که ابتدا دیدار دوجانبه با مقامات ازبکستان و بر اساس قواعد سفر‌های دیپلماتیک، ملاقات‌های دو رییس‌جمهور و وزرای هیات همراه انجام خواهد گرفت.

وی افزود: جلسات کمیسیون مشترک دو کشور برگزار می‌شود و حدود ۱۸ سند و تفاهم‌نامه همکاری بین ایران و ازبکستان امضا خواهد شد.

رییس‌دفتر رییس‌جمهور بیان کرد: بُعد دیگر سفر ملاقات‌ها دوجانبه با سران کشور‌های حاضر در این اجلاس است؛ دیدار‌هایی اعم از دیدار با روسای جمهور روسیه، چین، هند و سایر کشور‌هایی که در اجلاس شانگ‌های حضور خواهند داشت.

این مطالب را هم ببینید:

اسماعیلی بیان کرد: دیگر بُعد سفر اجلاس سازمان همکاری‌های اقتصادی شانگ‌های است که به‌عنوان سازمان مهم منطقه‌ای و بین المللی مطرح است و دایره شمول آن کشور‌های بزرگ و متعددی هستند و همکاری‌های منطقه‌ای می‌تواند نقش مهمی در اقتصاد ما داشته باشد.

وی گفت: علاوه بر این به لحاظ اینکه کلیات فرایند عضویت ایران در شانگ‌های سال قبل به تصویب رسیده بود، امسال هم سند عضویت ایران که به تصویب دولت رسیده، مصوبه هیات دولت و سند‌های ۴۹ گانه مربوط به عضویت ما به تصویب دولت رسید. سند اصلی توسط وزیر خارجه و وزاری خارجه عضو این سازمان به امضا می‌رسد و این موفقیت خوبی برای ایران در این سفر خواهد بود.

وی در پاسخ به سوالی درباره سفر رییسی به نیویورک و سازمان ملل گفت: آقای رییس‌جمهور قصد سفر به نیویورک را دارند و در زمان مشخص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تایید سفر رئیس جمهور به نیویورک

معاون سیاسی رئیس‌جمهور سفر آیت الله رئیسی به نیویورک به منظور شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، را تایید کرد.

به گفته جمشیدی محور فعالیت‌های رئیس جمهور در نشست سران کشور‌های عضو سازمان همکاری شانگ‌های در سمرقند و مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، ایجاد چندجانبه گرایی از مسیر تعاملات اقتصادی با کشور‌های مختلف جهان خواهد بود.

4 نظر
 1. ناشناس

  ریس جمهور رئیسی نباید به نیویورک برود

 2. ناشناس

  رفتن آقای رئیسی به نیویورک باعث کوچک شدن مردم می‌شود.

 3. مهدی

  هدف شرکت رئیس جمهوردر سازمان ملل دفاع از حقوق ملت ورفع تحریمهاست بدون تهدید وتوهین وکینه توزی به دیگر کشورهای مشروع . در قالب دوستی با کشورهای مشروع جهان بر حول اتحاد ودوستی مسالمت امیز ادیان اسمانی اسلام ومسیحیت. رئیس جمهور سرباز ملت ونظام مقدس است و باید برای دفاع از حق ملت به میدان برود .میدان دیپلماسی وگفتمان سیاسی بر حول اتحاد واشتراک ودوستی ادیان اسمانی اسلام ومسیحیت، وسیاست با دین باید در حوزه سیاست خارجی اندر امیخته باشد ورئیس جمهور ما که یک روحانی ست باید با جهان با زبان سیاسی امیخته با اشتراک ادیان سخن بگوید که این مایه تقرب قلوب سیاست زده و مادی گرایی است. سیاست ما عین دیانت ما ودیانت ما عین سیاست ماست. وپیامبران اسمانی هرکدام موید دیگر پیامبران اسمانی دیگر بوده اند. دولت ایران باید همکاریش را با کشورهای غربی که اهل کتاب هستند ومعتقد به عیسی مسیح ع ورستاخیز بیشتر کنند ورابطه ایران با فرب باید بیشتر از رابطه با کشورهای کومونیست و ملحد شرق باشد که سرنوشت کفار وبی خدایان جهنم ابدی خداوند است . مادر امام زمان ما هم نواده پادشاه روم است وما خویشاوندی وتقابل بسیار نزدیکی با روم واروپا داریم این سیاست پلید اسرائیل و کومونیستهاست که با ایجاد دشمنی ایران با غرب ومسیحیت برای ایران وغرب دشمن تراشی کنند وبه هردو طرف اسیب برسانند و از اب گل الود ماهی طمع خودشان را صید کنند.به زودی مهدی صاحب زمان س برای دفاع از امت مسلمان ظهور خواهد کردو به تبع ایشان عیسی مسیح ع برای حمایت از مسیحیان غرب وجهان به زمین باز خواهد گشت تا مسیحیان غرب وجهان را از شر یهود ودجال و ضد مسیح نجات دهد و عیسی مسیح ع پشت مهدی صاحب زمان س نماز خواهد خواند درود خدا وند بر این یوسفان گمگشته اسلام ومسیحیت مهدی صاحب زمان ع وعیسی مسیح ع.

 4. مهدی

  هدف شرکت رئیس جمهوردر سازمان ملل دفاع از حقوق ملت ورفع تحریمهاست بدون تهدید وتوهین وکینه توزی به دیگر کشورهای مشروع . در قالب دوستی با کشورهای مشروع جهان بر حول اتحاد ودوستی مسالمت امیز ادیان اسمانی اسلام ومسیحیت. رئیس جمهور سرباز ملت ونظام مقدس است و باید برای دفاع از حق ملت به میدان برود .میدان دیپلماسی وگفتمان سیاسی بر حول اتحاد واشتراک ودوستی ادیان اسمانی اسلام ومسیحیت، وسیاست با دین باید در حوزه سیاست خارجی اندر امیخته باشد ورئیس جمهور ما که یک روحانی ست باید با جهان با زبان سیاسی امیخته با اشتراک ادیان سخن بگوید که وبازبان دین با دنیا سخن بگوید این مایه تقرب قلوب سیاست زده و مادی گرایی است که گوهر دین وعرفان در انها ضعیف و گم شده است وغرب محتاج درمان دین است . سیاست ما عین دیانت ما ودیانت ما عین سیاست ماست. وپیامبران اسمانی هرکدام موید دیگر پیامبران اسمانی دیگر بوده اند. دولت ایران باید همکاریش را با کشورهای غربی مسیحی که اهل کتاب هستند و دوستدار ومعتقد به عیسی مسیح ع و معتقد به رستاخیز بیشتر کنند ورابطه ایران با غرب مسیحی باید بیشتر از رابطه با کشورهای کومونیست و ملحد شرق باشد که سرنوشت کفار وبی خدایان جهنم ابدی خداوند است که کفر انها دامن ما را نگیرد چون ما کشوری با حکومت دینی وشیعی هستیم . مادر امام زمان ما هم نواده پادشاه روم است وما خویشاوندی وتقابل بسیار نزدیکی با روم واروپا داریم این سیاست پلید اسرائیل خبیث و کومونیستهاست بی خداست که با ایجاد دشمنی بین ایران با غرب ومسیحیت برای ایران وغرب دشمن تراشی کنند تا رابطه بین ایران وغرب مسیحی را برهم بزنند وبه هردو طرف اسیب برسانند و از اب گل الود اختلاف ماهی طمع خودشان را صید کنند.به زودی مهدی صاحب زمان س برای دفاع از امت مسلمان ظهور خواهد کردو به تبع ایشان عیسی مسیح ع برای حمایت از مسیحیان غرب وجهان به زمین باز خواهد گشت تا مسیحیان غرب وجهان را از شر یهود ودجال و ضد مسیح نجات دهد و عیسی مسیح ع پشت مهدی صاحب زمان س نماز خواهد خواند درود خدا وند بر این یوسفان گمگشته اسلام ومسیحیت مهدی صاحب زمان ع وعیسی مسیح ع.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.