تمدید قرارداد پدیده بارسلونا تا ۲۰۲۶ +عکس

گاوی، پدیده فصل گذشته بارسلونا، قراردادش را رسما تمدید کرد و تا ۲۰۲۶ ماندنی شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش‌ سه، قرارداد گاوی، ستاره جوان و خوش آتیه باشگاه بارسلونا، در تابستان سال ۲۰۲۳ به پایان می‌رسید و باشگاه‌های بزرگی به دنبال خرید او بودند. اخیرا عنوان شد که دو باشگاه لیگ برتری تمایل جدی برای جذب گاوی دارند اما خیال مدیران بارسا از تمدید با او راحت بود و در نهایت نیز این اتفاق رخ داد. روز گذشته فابریتزیو رومانو (خبرنگار مشهور نقل و انتقالاتی) ادعا کرد که گاوی قراردادش را تمدید کرده و امروز نیز باشگاه بارسلونا رسما این خبر را تایید کرد.

گاوی بازیکن بارسا

طبق ادعای موندودپورتیوو، ماه جولای دو طرف برای تمدید قرارداد به توافق رسیده بودند ولی مشکل اینجا بود که گاوی هنوز ۱۸ ساله نشده بود. یک ماه پیش او ۱۸ ساله شد تا دیگر مشکلی برای عقد قرارداد رسمی با بارسلونا نداشته باشد. همچنین انتقال میرالم پیانیچ به الشارجه نیز کمک کرد تا بارسا بتواند دستمزد گاوی را افزایش داده و قرارداد جدید او را در لالیگا ثبت کند.

قرارداد جدید گاوی تا ۲۰۲۶ اعتبار دارد و بند فسخ او نیز یک میلیارد یورو است. بارسا چندی پیش با پدری و آنسو فاتی، دو ستاره جوان دیگر خود، نیز تمدید کرده بود و بند فسخ آنها نیز یک میلیارد یورو است.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.