ساپینتو عصبی است و باید خودش را کنترل کند!

محمد نوری پیشکسوت استقلال می‌گوید: فکر می‌کنم مثلث قایدی، محبی و بابایی توانسته است نتیجه بگیرد.

به گزارش تازه‌نیوز، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال  درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت و نتایج این تیم در ۶ بازی نخست رقابت‌های لیگ برتر گفت: استقلال بازی به بازی بهتر شده است و باید زمان می‌گذشت تا تفکرات ساپینتو پیاده شود. در بازی‌ استقلال مقابل نساجی، ما یاد دوران استقلال استراماچونی افتادیم. استقلال روز به روز دارد روند بهتری از خودش نشان می‌دهد و بازی سختی در انتظار این تیم است و امیدوارم این تیم بتواند روند موفقیت‌آمیز خودش را ادامه دهد.

او درباره شرایط فنی استقلال و نقاط ضعف و قوت این تیم خاطرنشان کرد: خط حمله استقلال عالی است و بازیکنان بسیار خوبی در زمین و روی نیمکت حضور دارند. فکر می‌کنم مثلث قایدی، محبی و بابایی توانسته است نتیجه بگیرد. در خط دفاعی بازیکنان توانستند هماهنگ شوند. فکر می‌کنم با آمدن مرادمند و یزدانی، شرایط خط دفاعی استقلال بهتر شود. استقلال مقداری در خط میانه ضعف دارد و باید یک بازی‌سازی قابل توجهی در میانه میدان صورت بگیرد. به طور کلی استقلال شرایط خوبی دارد و برای موفقیت این تیم در بازی‌های آینده می‌توان امیدوار بود.

به نقل از ایسنا، نوری درباره عملکرد ریکاردو ساپینتو گفت: هر کسی که سرمربی استقلال می‌شود، بالاخره کسانی هستند که  انتقاد می‌کنند. ساپینتو نیاز به زمان دارد و باید مدیریتی روی نفرات داشته باشد تا هماهنگی لازم کسب شود. ساپینتو در بازی مقابل نساجی ثابت کرد که می‌تواند روی تیم مدیریت داشته باشد و برنامه‌ریزی کند. به نظر من هر کسی که سرمربی استقلال باشد،‌ باید حمایت‌های لازم صورت بگیرد.

او درباره شانس استقلال برای قهرمانی در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر گفت: کار سختی است و همه تیم های لیگ برتر، تیم‌های خوبی هستند و برخی از این تیم‌ها مدعی قهرمانی هستند. بازی های سخت استقلال در رقابت‌های لیگ برتر پس از اردوی تیم ملی برگزار می‌شود. استقلال باید در روزهای آینده حمایت شود و اگر آرامش در تیم حکم‌فرما باشد، شرایط استقلال بهتر خواهد شد. یک مقداری آقای ساپینتو عصبی است و به نظر من باید شرایط را کنترل کند و شیطنت‌های خارج از چارچوب را مدیریت کند . امیدوارم قضاوت داوران هم در بازی‌های آینده بهتر شود تا مشکلی در روند نتیجه‌گیری استقلال شکل نگیرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.