پیشنهاد نجومی تراکتور به مهاجم سابق لیورپول

دیلی‌میل خبر داد که تراکتور با پیشنهاد دستمزد هفتگی ۲۰ هزار پوند به سراغ اندی کارول رفت اما در جذب این مهاجم ناکام ماند.

به گزارش تازه‌نیوز، هفته گذشته اخباری پیرامون پیشنهاد تراکتور برای جذب اندی کارول در روزنامه انگلیسی منتشر و سپس اعلام شد که مهاجم سابق لیورپول این پیشنهاد را رد کرده و به دنبال ادامه حضور در فوتبال انگلیس است.

علاوه بر تراکتور، دو باشگاه وولورهمپتون و کلوب بروژ نیز به جذب این بازیکن علاقه‌مند بودند اما آنطور که دیلی‌میل نوشته، کارول در «تست پزشکی کلوب بروژ رد شده» تا حضورش در بلژیک به این شکل منتفی شود.

این روزنامه انگلیسی همچنین از پیشنهاد هنگفت تراکتور به این مهاجم خبر داده و نوشته که باشگاه ایرانی با «دستمزد هفتگی ۲۰ هزار پوند» به سراغ این مهاجم رفت و البته نتوانست نظر او برای امضای قرارداد یک ساله را جلب کند.

به نقل از ورزش‌سه، رقم مورد اشاره دیلی میل نشان می‌دهد که تراکتور برای جذب این بازیکن قصد داشته ۹۶۰ هزار پوند هزینه کند که این مهاجم را تبدیل به گرانترین بازیکن لیگ برتر ایران می‌کرد.

با این حال به نوشته این روزنامه باشگاه ردینگ در نهایت با اندی کارول به توافق رسیده و مسئولان این باشگاه نیز جذب او را «یک خرید عالی» توصیف کرده‌اند.

ردینگ پس از ۹ هفته در رتبه چهارم چمپیونشیپ انگلیس است و برای بازگشت به لیگ جزیره تلاش می‌کند و حالا با جذب مهاجم سابق لیورپول، خود را تقویت کرده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.