پدر مهسا امینی: دخترم هیچ بیماری‌ای نداشت!

پدر مهسا امینی در گفت‌وگو با هم‌میهن گفت: او هیچ بیماری‌ای نداشت و کسانی که می‌گویند، صرع یا بیماری زمینه‌ای داشته، دروغ می‌گویند.

 روزنامه هم میهن به نقل از پدر مهسا امینی نوشت: او هیچ بیماری‌ای نداشت و کسانی که می‌گویند، صرع یا بیماری زمینه‌ای داشته، دروغ می‌گویند. خانواده مهسا امینی اطلاعات تاییدنشده‌ای درباره نحوه دستگیری و برخورد گشت ارشاد با او در اختیار هم‌میهن قرار داده‌اند که در گزارش نیامده و هم‌میهن آمادگی دارد این اطلاعات را در اختیار مقامات مربوطه قرار دهد.

 

۱ نظر
  1. جواد

    خیلی جالب است تمام دشمنان خونی این مردم به خاطر حادثه واقعا زشت و باورنکردنی و تاسف بار دور همی گرفته اند از تروریست های آمریکایی و وهابی و بهایی و منافقان و معاندان و تجزیه طلبان تا مرده خواری کنند ولی همان روز تشییع جنازه این مرحومه دو نفر پلیس جوان خانواده دار با فرزند سه ماهه بخاطر امنیت همین خانواده آقای امینی و مردم ایران به دست اشرار مسلح وتروریستهای آمریکایی و صهیونیستی به شهادت رسیدند ولی کسی اصلا هیاهو نکرد. با اینکه اصلا قابل قبول نیست مرگ هیچ عزیز ایرانی به هر بهانه ای . اما موج سواری دشمنان همین مردم . ملت را بیشتر بیدار میکنند تا گمراه . در کربلا ونی منفجر شد ۱۱ ایرانی در آتش سوختند .داد و بیدادی صورت نگرفت. هزار افسوس بر ما

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.