کلینتون: ترامپ شبیه هیتلر است!

هیلاری کلینتون گردهمایی انتخاباتی ترامپ در اوهایو را مشابه سخنرانی‌های آدولف هیتلر دانست.

به گزارش تازه‌نیوز، کلینتون در جریان یک سخنرانی در فستیوالی در شهر آستین تگزاس با اشاره به سخنرانی های هیتلر گفت: در آن سخنرانی ها نیز مردم دست راست خود را به نشانه سلام و احترام نظامی به هوا می بردند. من دیدم که طرفداران ترامپ در اوهایو مانند شرکت کنندگان در مراسم های رهبر نازی آلمان، در مقابل او ایستاده و فریاد زنان و با شور و هیجان فراوان دستان راست خود را بالا برده‌اند.

وی افزود: در سخنرانی شب بعد ترامپ در اوهایو نیز طرفداران وی با شور و هیجان بیش از یک ساعت ایستاده و دست راست خود را بالا برده‌اند و این بار دیگر مشابه سخنرانی هیتلر بود.

به نقل از تسنیم، دفتر ترامپ تاکنون به این ادعای کلینتون واکنشی نشان نداده اما یکی از سخنگویان وی، این اظهارات کلینتون را منزجر کننده و تفرقه انگیز خواند.

این مطالب را هم ببینید:

این در حالی است که گزارشگر نشریه اینسایدر نوشت که ماموران امنیتی در جریان گردهمایی انتخاباتی ترامپ در ویلمینگتون در کارولینای شمالی تلاش می کردند تا شرکت کنندگان را انجام این حرکت بازداشته و دستان خود را پایین بیاورند.

یک مورخ دموکرات آمریکایی نیز معتقد است ما باید درباره اهمیت یادگیری تاریخ هولوکاست صحبت کنیم. بنابراین نباید نقاط تاریک این بخش از تاریخ را هرگز تکرار کرده و تصاویر هولناک این رویداد تاریخی را ورق بزنیم زیرا این امر به ما یادآوری می کند که کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.