نماینده زن مجلس: مهسا امینی ۱۷ بار به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کرده

یک نماینده مجلس می گوید که هیچ گونه گزارشی مبنی بر ضرب و جرح و شتم مهسا امینی وجود نداشت و سابقه ۱۷ بار مراجعه ایشان به متخصص مغز و اعصاب موجود بود که در دفترچه تامین اجتماعی و سامانه الکترونیکی سلامت درج شده است.

به گزارش تازه‌نیوز، فاطمه محمدبیگی، نماینده مجلس در اجتماع مردم شهرستان البرز در محکومیت اتفاقات اخیر با اشاره به صحبتهای حقوق بشری رئیس جمهور در نیویورک و پاسخ به آنها در مسئله مهسا امینی اظهار کرد: رئیس جمهور بیان کرده بود که خود شما ۸۰ زن را توسط پلیس کشتید اگر راست می گویید پاسخگوی آن موضوعات باشید چرا که در کشورمان محکمه عدل و عدالت داریم.

به نقل از فارس، وی افزود: قوه قضائیه،کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و هیاتهای حقیقت یاب و بی طرف به خوبی پیگیر مسائل حقوقی پیش آمده هستند؛ هفته گذشته کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس از سوی رئیس مجلس مامور به پیگیری پرونده مهسا امینی شده بود که تمام گزارشهای پزشکی را شنیدیم. هیچ گونه گزارشی مبنی بر ضرب و جرح و شتم این خانم وجود نداشت و سابقه ۱۷ بار مراجعه ایشان به متخصص مغز و اعصاب موجود بود که در دفترچه تامین اجتماعی و سامانه الکترونیکی سلامت درج شده است.

نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پرونده کودکی مهسا امینی از بیمارستان مربوطه اخذ و به مجلس آورده شد و حاضرین و کسانی که در ماشین بودند شهادت دادند که هیچ اتفاقی از نیروی انتظامی برای این خانم رخ نداده این در حالی است که گزارش را منتشر و با جراید مصاحبه کردیم اما از دختری که خانواده اش داغدار بودند به بی شرمانه ترین شکل سواستفاده کردند و جریانات از پیش ترتیب داده شده برنامه خود را پیاده و ملت را داغدار جوانان دیگری کردند.

محمدبیگی اضافه کرد: به نمایندگی از بانوان اعلام می کنیم که بر سر حجاب، ارزشهای اسلامی، پرچم مقدس جمهوری اسلامی، لبیک یا حسین و چادر و عفافمان هستیم و با هیچ احدی، گروهی، حزبی و جریانی معامله نمی کنیم و لحظه ای از ارزشهای قرآنی و حجاب که بارها در قرآن بر حجاب تاکید شده با مسامحه رفتار نمی کنیم.

این مطالب را هم ببینید:

وی ۳۴ دستگاه را مسئول قانونی عفاف و حجاب دانست و خاطرنشان کرد: حاصل ترک فعل ها و کم کاری های دستگاهها موجب شده بر سر نیروی انتظامی آوار شود و این نیروی خدوم در مقابله با مظاهر فساد با مشکل مواجه شود. آیا روا نیست دستگاههای تربیتی همچون آموزش و پرورش، علوم، ارشاد و… به عرصه بیایند؟

این نماینده مجلس اذعان کرد: با استفاده از هنر انقلاب، ابزارهای ابتکاری و طرح های نو لازم است در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف گام برداشته شود؟ از دستگاه قضایی درخواست می شود علاوه بر رسیدگی مسائل حقوقی اخیر در مقابله با اغتشاشگران، جبران ضرر، زیان کسب و کارها و آسیب به اموال عمومی و جان و مال و ناموس مردم پیگیر احقاق حق مردم باشند.

نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن آرام نمی گیرد چرا که شاهد پیشرفتها و موفقیتهای ملت ایران است. امروز جوانان با حرکت بر لبه دانش، ایجاد شرکتهای دانش بنیان و اقتصاد نو و دانش بنیان در حال طی مسیر اقتصادی کشور به سمت و سوی مناسب هستند. با پیوستن به پیمان شانگهای در حال تغییر موازنه اقتصادی جهانی هستیم و کاهش ارز دلار را رقم زده ایم. پیمانهای دو، سه و چند جانبه با همسایگان به خاطر دیپلماسی ملت و خارجی قوی دولت سیزدهم به جایی رسیده که قادر است بهترین پیمانهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی منطقه ای را رقم بزند که به مذاق دشمنان خوش نیامده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.