ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان

امروز و در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر، پرسپولیس و سپاهان به مصاف هم می‌روند.

به گزارش تازه‌نیوز، پرسپولیس امروز و  از ساعت ۲۰ در ورزشگاه نقش جهان میهمان سپاهان اصفهان خواهد بود. صدرنشین لیگ برتر که حالا رتبه اش در جدول رده بندی توسط چند تیم تهدید می شود چاره ای به جز پیروزی برابر سپاهان مدعی در اصفهان ندارد.

به نقل از خبرورزشی، شاگردان یحیی گل محمدی با ۱۴ امتیاز اگرچه در صدر جدول قرار دارند اما استقلال را هم امتیاز با خود و سپاهان را با ۲ امتیاز اختلاف پشت سر خود می بینند. به این ترتیب از دست دادن امتیاز در بازی امشب احتمالا باعث سقوط آنها در جدول رده بندی خواهد شد مگر آنکه استقلال و گل گهر در تهران و مسجد سلیمان برنده دیدار برابر فولاد و نفت نباشند.

اما سرخ‌ها برای الکلاسیکوی امروز شیخ دیاباته و امید عالیشاه را در اختیار ندارند.

به این ترتیب در درون دروازه پرسپولیس همچنان علیرضا بیرانوند به میدان خواهد رفت و در خط دفاعی پورعلیگنچی و گولسیانی در ترکیب قرار خواهند گرفت. در سمت راست دانیال اسماعیلی فر مقابل تیم سابق به میدان خوهد رفت و در سمت چپ اگر چه وحید امیری آماده شده اما احتمالا همچنان علی نعمتی گزینه اول یحیی خواهد بود.

در خط میانی میلاد سرلک فرمانده سرخ‌هاست و در کنار او احتمالا شاهد حضور اسد بیگی خواهیم بود. دو هافبک هجومی سرخ‌ها برای این دیدار هم سروش رفیعی و سعید صادقی هستند.

در خط حمله هم یحیی همچنان اصرار به استفاده از سیستم تک مهاجم دارد و لوکادیا امید اول گلزنی سرخ‌هاست و کمی عقب تر از او مهدی ترابی به میدان خواهد رفت. باید دید سرخ‌ها با سیستم مورد علاقه یحیی می توانند صدر جدول را حفظ کنند یا نه.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر سپاهان:

علیرضا بیرانوند، گئورگی ولسیانی، مرتضی پور علی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، سروش رفیعی، میلاد سرلک،سینا اسدبیگی، مهدی ترابی، سعید صادقی و یورگن لوکادیا.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.