مبلغ قرارداد آل‌کثیر لو رفت

وکیل باشگاه پرسپولیس در جلسه با مهاجم خوزستانی این تیم از او خواست حالا که شش ماه محروم شده به باشگاه تخفیف بدهد!

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، چهارشنبه ۲۸ آبان و در آخرین روز نقل و انتقالات عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس که با حکم کمیته انضباطی‌ AFC به مدت شش ماه محروم شده بود در محل باشگاه حضور پیدا کرد تا قراردادش را فسخ کند اما او در لحظات آخر در فهرست سرخپوشان باقی ماند. باشگاه پرسپولیس در صورتی که می‌توانست شاهین طاهرخانی را جذب کند، قصد داشت عیسی آل‌کثیر را از فهرست خود خارج کند و سپس در نیم‌فصل او را به لیست برگرداند اما با ناکامی باشگاه در جذب مدافع فصل گذشته استقلال، فسخ قرارداد عیسی آل‌کثیر هم منتفی شد.

اما نکته جالب در مورد آل‌کثیر آن که شنیدیم وکیل باشگاه پرسپولیس در جلسه با این مهاجم خوزستانی از او خواست حالا که شش ماه محروم شده به باشگاه تخفیف بدهد! آل‌کثیر به دلیل خوشحالی پس از گلزنی به پاختاکور ازبکستان به مدت شش ماه از هر گونه فعالیت فوتبالی محروم است. او تا فروردین ۱۴۰۰ قادر نیست تیم پرسپولیس را در بازی‌ها همراهی کند و درخواست وکیل باشگاه برای تخفیف ۵۰ درصدی نیز در همین راستا بوده است.

اخبار تکمیلی حکایت از آن دارد که آل‌کثیر با این درخواست موافقت نکرده است. این مهاجم خوزستانی در آستانه لیگ قهرمانان آسیا جانشین علی علیپور شد و توانست عملکرد بسیار خوبی هم از خود به جای بگذارد. آل‌کثیر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۴ گل حساس برای پرسپولیس زد و نقش بسزایی در صعود این تیم به فینال رقابت‌ها داشت. البته فراموش نباید کرد آل‌کثیر در این رقابت‌ها با انگشت پای شکسته و تعصب فراوان برای پرسپولیس بازی کرد. به گواه مربیان و پزشکان تیم پرسپولیس این مهاجم گلزن به ضرب و زور آمپول و با درد فراوان برای تیمش بازی کرد. حالا باید به این فوتبالیست زحمتکش و متعصب حق داد که با تخفیف ۵۰ درصدی مخالفت کند.

شاید برای شما این پرسش به وجود آمده باشد که مبلغ قرارداد عیسی آل‌کثیر چقدر است؟ گفته می‌شود ارزش مالی قرارداد این مهاجم خوزستانی ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای فصل جاری است که باشگاه خواسته نصف آن را ببخشد. یعنی آل‌کثیر یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان بگیرد و همین مبلغ را ببخشد. البته آل‌کثیر قبل از پیوستن به پرسپولیس پیشنهادی ۱۰ میلیارد تومانی از یک تیم صنعتی شهرستانی داشت اما تصمیم گرفت دلی پیراهن قرمز را بپوشد و حالا انتظار دارد باشگاه هم او را درک کند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.