بسیاری از سلبریتی‌ها به جنگ با انقلاب برآمدند!

درخواست خبرگزاری فارس: قرارداد سلبریتی‌ها از این پس باید به گونه‌ای تنظیم شود که هر گونه تبلیغ علیه نظام با جرائم سنگین همراه باشد.

به گزارش تازه‌نیوز، فارس نوشت: «اغتشاشات اخیر هم رو به افول نهاد اما علی‌رغم تمام مشکلات، آسیبب‌ها، خسارات مالی و جانی که برای توده مردم و نیروهای حافظ امنیت مردم رخ داد، چندین نکته و مساله گرانبها به دست آمد. از قدیم گفته‌اند که «رفیق را در روز تنگ بشناس!» هرچند این روزها آنچنان هم تنگ نبود و بیشتر با پروپگاندای رسانه‌های غربی و آمپلیفای کردن مسائل جزئی به بحران‌های جدی سعی در تداوم ناامنی شد، این مساله برای فرزندان انقلاب روشن شد که در این روزها چه کسانی له و چه کسانی علیه انقلاب بودند.

در ادامه آمده است: چه سلبریتی‌هایی که بدون اغراق بیش از ۹۰ درصد قراردادهای میلیاردی‌شان مربوط به پروژه‌های ارگانی و نهادهای انقلابی بود و همین الان هم همچنان قراردادها و فعالیت‌ها و همکاری‌هایشان برقرار است و در این چند روز تمام قد در کنار اغتشاشگران و رسانه‌های معاند ایستادند و آب به آسیاب دشمن ریختند.

بسیاری از سلبریتی‌ها خاصه از دسته هنرمندان و اهالی فرهنگ که حداقل سه دهه است که در تمام شوراها، رویدادها، داوری‌ها و کمیسیون‌های رسانه ملی و وزارت ارشاد و ده‌ها نهاد فرهنگی هنری دیگر حضور جدی دارند و در این روزها به تبلیغات و به زبان صریح‌تر به جنگ با انقلاب برآمدند. تا این لحظه، انقلاب بر اصل مثبت‌گرایی و اجتناب از توطئه توهم و بدانگاری نسبت به سلبریتی‌ها، ایشان را افرادی متعهد، اخلاقمدار و باوجدان قلمداد می‌کرد، افرادی که قرار بود در پستی و بلندی‌ها کنار میهنشان باشند نه تنها در شرایط خوب و آرمانی پول و درآمد و رفاه کسب کنند و در بزنگاه‌های حساس یا بی‌تفاوت نظاره‌گر باشند یا در شرایطی اسفناک‌تر به اغتشاش‌گران بپیوندند و به تحریک جوانان بپردازند.

رخداد اخیر نشان داد که کشور ما هم همچون بسیاری از کشورها باید فعالیت سلبریتی‌ها را نظام‌مند کند و بر فعالیت‌های آنان بخصوص در فضای مجازی نظارت جدی شود. قرارداد سلبریتی‌ها از این پس باید به گونه‌ای تنظیم شود که هر گونه تبلیغ علیه نظام با جرائم سنگین همراه باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.