روزنامه ایران: برخورد با بازداشت‌شدگان شنبه قهرآمیز باشد!

روزنامه دولتی ایران از قوه قضائیه انتقاد کرد که چرا برخی از معترضان بازداشت‌شده را بعد از چند روز آزاد می‌کند و از مسئولان این قوه خواست برخورد با بازداشت‌شدگان اعتراضات روز شنبه به‌گونه‌ای قهرآمیز باشد که سایرین عبرت گیرند.

به گزارش تازه‌نیوز، روزنامه ایران نوشت: برخورد با دستگیرشدگان و آشوب طلبان روز شنبه باید برخورد قهرآمیز و عبرت آموز باشد. با تمام کسانی که در این روز به‌صورت حرفه‌ای ایجاد بلوا و به مقر پلیس حمله کردند و اماکن عمومی را به آتش کشاندند در راستای حفظ امنیت عمومی و امنیت روانی جامعه، باید برخورد قانونی عبرت آموز صورت گیرد.

حاضرین در آشوب‌های روز شنبه مردم عادی یا فریب خورده نبودند که نهاد‌های امنیتی و انتظامی بخواهند با کسب یک تعهد ساده آن‌ها را آزاد کنند. تمامی آشوب‌طلبانی که در این روز در خیابان‌ها به ایجاد اغتشاش مشغول بودند باید در دادگاه پاسخگوی اقدامات خود در به آشوب کشیدن شهر و خیابان و ارتباط با گرو‌های ضد انقلاب باشند.

در حال حاضر این مطالبه جدی از سوی مردم وجود دارد که چرا برخی از آشوب طلبان پس از چند ساعت یا نهایتاً چند روز بازداشت، آزاد می‌شوند و برای بررسی جرم‌شان، به دادگاه معرفی نمی‌شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.