نماینده مجلس: برخی گروه‌های سیاسی داخلی از رهگذر گشت ارشاد نان می‌خورند

علیرضا بیگی نماینده تبریز گفت: برای جریان اصلاح‌طلب این گشت ارشاد موضوعی است که به‌واسطه آن می‌تواند انتقاد کند و غر بزند.

به گزارش تازه نیوز، شرق نوشت: علیرضا بیگی نماینده تبریز درباره گشت ارشاد به روزنامه شرق گفت:دشمنان خارجی و سرویس‌های بیگانه و دستگاه عملیات روانی بیگانه از این رهگذر کلی مطلب به دست می‌آورند تا بتوانند از طریق آن وجهه جمهوری اسلامی ایران را مخدوش کنند.

برخی گروه‌های سیاسی داخلی کشور هم از رهگذر گشت ارشاد نان می‌خورند؛ چراکه گشت ارشاد به نمادی برای جریان سیاسی اصولگرا تبدیل شده که وقتی به قدرت می‌رسد، این گشت ارشاد به حرکت درمی‌آید و اظهار وجود می‌کند. برای جریان اصلاح‌طلب هم این گشت ارشاد موضوعی است که به‌واسطه آن می‌تواند انتقاد کند و غر بزند.یک جماعت چپاول‌گر دزد بیت‌المال هم از رهگذر گشت ارشاد نان می‌خورند؛ چراکه ذهن افکار عمومی از آنها دور می‌شود و انگار نه انگار ۹۲ هزار میلیارد تومان از جیب ملت دزدیده شده است.

گروه دیگری هم که از موضوع گشت ارشاد نفع می‌برند، همین نیروی انتظامی است. ما در مقطعی از دولت دهم، زمانی که فساد در نیروی انتظامی برجسته شد و قرار بود به این فساد رسیدگی شود که مسئول وقت عکس‌ها و مدارکی از وضعیت‌های مستهجن زنان خیابانی تهیه کرده و به مراجع نشان داده بود و مدعی شد من می‌خواهم با این مسائل برخورد کنم اما رئیس‌جمهور وقت (احمدی‌نژاد) مانع از این می‌شود. یعنی احساس کرده بود یک ناامنی شغلی و مسئولیتی برای او ایجاد شده است و به همین دلیل جلب حمایتی ایجاد کرده بود تا مانع از برکناری او شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.