زندگی یک زوج با ارواح در یک هتل ترسناک! +تصاویر

هتلی در انگلیس وجود دارد که اتفاقات عجیبی در آن رخ داده اند و هر شخصی جرات اقامت در آن را ندارد.

به گزارش تازه‌نیوز، مجموعه‌ای از رویداد‌های ترسناک از جمله زمزمه، آواز خواندن، سوت، جای پا، شکستن شیشه و خاموش شدن چراغ در هتل Hanbury Arms در Pontypool، ولز گزارش شده است. مهمانان گفته اند که ارواح، پا‌های آن‌ها را از زیر تخت قلقلک می‌دهند و گفته می‌شود مجسمه یک اسب لرزان، خود به خود می‌لرزد. طبق این گزارشات این ارواح از جمله ارواح کودکان در هتل زندگی می‌کنند.

به نقل از باشگاه‌خبرنگاران، مهمانان شجاعی که مایل به اقامت در هتل هستند باید با امضای یک سند، ضمن سلب مسئولیت هتل در قبال اتفاقاتی که ممکن است برای آن‌ها بیفتد، مسئولیت آن را خود به عهد بگیرند. گزارش‌ها حاکی از آن است که کارگران ساختمانی در حال بازسازی هتل، از محل فرار کرده اند و بوی عجیبی مانند بوی سیر از یک اتاق به مشام می‌رسد و یک اتاق دیگر بوی افتر شیو می‌دهد.

هتل ترسناک

همه موارد فوق این هتل را برای تریسی و نایجل ترنر، زوج ولزی به خانه‌ای عالی تبدیل کرده است. این زوج می‌گویند اولین باری که از این مکان دیدن کردند، احساس مرموزی داشتند. نایجل گفت: به نظر می‌رسید هر چیزی که این جا بود ما را می‌طلبید، ما فقط احساس می‌کردیم این جا باید خانه ما باشد.

هتل ترسناک

گفته می‌شود این ساختمان مربوط به دهه ۱۸۳۰ است و در طول سال‌ها به‌عنوان دادگاه، سردخانه و هتل مورد استفاده قرار گرفته است و این آمیزه‌ای از تنش، ترس و مرگ، فضایی جذاب را ایجاد می‌کند و برخی می‌گویند این مکان کانون فعالیت‌های ماوراء الطبیعه است. تریسی و نایجل این هتل را به عنوان خانه جدیدشان با زمزمه‌ها، شیشه‌های شکسته، چراغ‌های خاموش و بوی مشخص خریدند. این زوج معتقدند که این مکان مملو از روح است.

هتل ترسناک

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.