برخورد تریلر با پل در جاده خاوران حادثه آفرید

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مصدومیت یک تن در پی برخورد تریلر حمل بار با پل خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز، در این‌باره اظهار کرد: در ساعت ۱۱:۵۵ امروز یک مورد حادثه برخورد تریلر با پل، به آدرس مسیر غرب به شرق جاده خاوران، زیر پل سیمان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شد.

به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: این تریلر حامل دو دستگاه تانکر بزرگ و در حال حرکت در مسیر بود که ناگهان با یک پل برخورد کرد و درپی آن بار تریلر که تانکرهای خالی بود به کف پل گیر کرده و به همین دلیل یکی از تانکرها به کف خیابان سقوط کرده و با کامیونتی که در حال حرکت در پشت سر این تریلر بود، برخورد کرد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران اظهار کرد: برخورد تانکر با کامیونت موجب شد که راننده آن در کابین محبوس شود. راننده کامیونت مردی ۵۵ ساله بود که داخل این خودرو گرفتار شده و از ناحیه پا دچار مصدومیت شده بود که آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به برش اتاقک کامیونت کرده و این راننده را از داخل کابین خارج کردند.

وی با بیان اینکه همزمان گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدام کردند، گفت:‌ با تحویل مصدوم به اورژانس، محل حادثه به عوامل مربوطه تحویل داده شد. آتش‌نشانان نیز پس از پایان عملیات محل حادثه را به مقصد ایستگاه‌های خود ترک کردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.