ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ملوان

پرسپولیس در دیدار هفته دهم لیگ برتر به مصاف ملوان انزلی می‌رود.

به گزارش تازه‌نیوز، یکی از دیدارهای روز نخست هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر امروز میان پرسپولیس و ملوان انزلی خواهد بود.

پرسپولیس در این دیدار مثل همیشه از علیرضا بیرانوند درون دروازه بهره می‌برد و با وجود اخبار و شایعاتی که پیرامون مصدومیت او از ناحیه کمر وجود دارد ولی بعید است یحیی گل محمدی در بازی دادن به گوهری ریسک کند و گلر ملی‌پوش امروز هم در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت  و در خط دفاع هم زوج همیشگی و آماده گولسیانی و مرتضی پورعلی‌گنجی که به هماهنگی خوبی با هم رسیدند بازی خواهند کرد. وحید امیری که بعد از رفت مصدومیت به ترکیب اصلی رسیده احتمالا امروز دفاع چپ و دانیال اسماعیلی فر مثل همیشه دفاع راست پرسپولیس در این بازی خواهند بود.

به نقل از ایلنا، در پست هافبک دفاعی با توجه به مصدومیت میلاد سرلک، حضور زوج کمال کامیابی نیا که بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو‌ خواهد بست در کنار سینا اسد بیگی قطعی به نظر می‌رسد و این دو نفر دو هافبک دفاعی پرسپولیس در سیستم چهار، دو، سه، یک مد نظر یحیی گل محمدی هستند. سروش رفیعی گزینه پشت مهاجم خواهد بود و مهدی ترابی و سعید صادقی هم متمایل به کناره ها و رو به جلو بازی می‌کنند.

در نهایت یورگن لوکادیای هلندی هم در خط حمله به  عنوان تک مهاجم به میدان خواهد رفت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ملوان

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، گئورگی ولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، وحید امیری، سینا اسدبیگی، سروش رفیعی، کمال‌کامیابی‌نیا، مهدی ترابی، سعید صادقی و یورگن لوکادیا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.