گزینه نیمکت استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد

معمای بزرگ نیمکت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به تدریج در حال حل شدن است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، با جدایی فرهاد مجیدی از استقلال، معمای بزرگی در خصوص وضعیت نیمکت مربیگری این تیم در لیگ قهرمانان آسیا پیش روی همه استقلالی‌ها قرار گرفت که این معما در حال حل شدن است.

بنا بر این گزارش، اولین گزینه باشگاه برای این منظور مجید نامجو مطلق بود که در نقش سرمربی موقت هدایت آبیها را در آسیا بر عهده بگیرد. اما دستیار فرهاد مجیدی هنوز پاسخ مثبتی به باشگاه نداده است.

از آنجایی که آبیها فرصت زیادی برای اعلام لیست آسیایی خود ندارند و باید در لیست نهایی خود نام سرمربی تیم را مشخص نمایند، در صورت پاسخ منفی قطعی نامجو مطلق، محمود فکری کاپیتان پیشین استقلال و سرمربی کنونی تیم نساجی یک گزینه جدی برای هدایت این تیم در آسیا است.

شرایط حضور فکری به عنوان سرمربی چنین است که او کاملا به صورت موقت و به همراه همه تیم مربیگری‌اش که شامل صمد مرفاوی، سیروس دین محمدی، حنیف عمران زاده و احمد فیض کریملو است هدایت آبی پوشان را در ۴ بازی آسیایی بر عهده گرفته و بعد از پایان این مسابقات از سرمربی اصلی استقلال که احتمال دارد استراماچونی باشد رونمایی شود.

بازیهای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا از روز ۲۴ شهریور آغاز می شود و کاروان آبیها روز ۲۰ شهریور تهران را به مقصد دوحه ترک می کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.