ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر مس

یحیی گل محمدی نسبت به بازی قبل احتمالا یک تغییر مهم در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، در هفته یازدهم لیگ‌برتر دو تیم پرسپولیس و مس کرمان امروز در ورزشگاه آزادی و از ساعت ۱۷ به مصاف هم خواهند رفت. شاگردان یحیی گل محمدی با ۲۱ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و برای حفظ صدرنشینی پیش از تعطیلی لیگ به دنبال پیروزی برابر رقیب کرمانی خود هستند.

به نقل از خبرورزشی، اما این بازی شاید به نوعی برای ملی پوشان پرسپولیس از اهمیت بالایی برخوردار باشد چرا که آخرین دیداری است که می توانند نظر کادر فنی تیم ملی برای حضور در جام جهانی را جلب کنند.

در دیدار امروز مطابق معمول علیرضا بیرانوند درون دروازه سرخ ها خواهد ایستاد و در خط دفاعی هم گولسیانی و پورعلیگنجی به میدان خواهند رفت. در جناحین خط دفاعی هم وحیدامیری و دانیال اسماعیلی فر حضور خواهند داشت.

این مطالب را هم ببینید:

اما در خط میانی احتمال یک تغییر مهم و حضور میلاد سرلک به جای سینا اسدبیگی وجود دارد. هافبک سرخ ها بعد از مصدومیتی که داشت حالا شرایطش بهبود پیدا کرده است. کمال کامیابی نیا دیگر هافبک دفاعی سرخ ها خواهد بود و کمی جلوتر از او سروش رفیعی به میدان خواهد رفت.

سعید صادقی و مهدی ترابی هم همچنان دو وینگر پرسپولیس خواهند بود و لوکادیا هم به عنوان مهاجم نوک به میدان خواهد رفت. هر چند گفته می شود احتمال دارد سرخ ها در این بازی با دو مهاجم به میدان بروند و شیخ دیاباته جایگزین یکی از هافبک های پرسپولیس شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

بیانوند-پورعلیگنجی- گولسیانی-امیری-اسماعیلی فر- کامیابی نیا-رفیعی-سرلک-ترابی-صادقی-لوکادیا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.