روزنامه دولت عصبانی شد: انتشار عکس‌های رستم قاسمی غیراخلاقی است!

روزنامه دولت در واکنش به انتشار عکس‌های خصوص رستم قاسمی نوشت: انتشار عکس‌های خصوصی یک فرد با چه هدفی جز اغراض کثیف سیاسی منتشر می شود.

به گزارش تازه‌نیوز، روزنامه دولت در حالی از انتشار عکس‌های رستم قاسمی در کنار زن بی‌حجاب عصبانی است و آن را برای حمله به وزیر «انقلابی» و «مغرضانه» دانسته که در هفته‌های اخیر با وجود اعتراضات مردمی، از حجاب اجباری حمایت کرده است.

روزنامه ایران در ادامه نوشته است: دیروز در فضای مجازی و در اقدامی غیراخلاقی، عکس‌هایی با هدف حاشیه سازی درباره وزیر راه و شهرسازی منتشر شده است. قطع نظر از اصالت عکس‌ها، انتشار عکس‌های خصوصی یک فرد با چه هدفی جز اغراض کثیف سیاسی منتشر می شود.

نویسنده در ادامه تاکید کرده است: متأسفانه بارها و به کرات شاهد بوده‌ایم که برخی جریان‌های سیاسی و عناصر مرموز و معلوم الحال و به دور از اصول اولیه اخلاقی، اقدامات و تحرکاتی مغرضانه را علیه نیروهای پرکار و پرتلاش انجام می دهند که نشان دهنده بی‌اخلاقی‌های تمام ناشدنی است! هجمه‌ها و حملاتی که برخی نیروهای انقلابی را نشانه رفته است برای این است که تصویری ضدمردمی از آنها برای افکار عمومی ایجاد کنند که البته مردم به اخبار غیراخلاقی حساس هستند و تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.