جزئیات تازه از دستگیری عاملان شهادت آرمان علی‌وردی

رئیس پلیس آگاهی پایتخت درباره دستگیری عاملان شهادت آرمان علی‌وردی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، فارس نوشت: سرهنگ علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت در حاشیه دستگیری عوامل شهادت طلبه شهید آرمان علی‌وردی در خصوص جزئیات عملیات پلیس آگاهی و دستگیری عوامل شهادت آرمان علی‌وردی اعلام کرد: از همان لحظه که این بسیجی عزیز به شهادت رسید کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی با حضور در صحنه و انجام بررسی‌های لازم و اقدامات اطلاعاتی و کار میدانی ۱۵ نفر از کسانی را که به دنبال شهید می دویدند و شهید را مورد ضرب و شتم قرار داده که منجر به شهادت شد شناسایی کردند.

 رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: سه نفر از عوامل اصلی که سنگ به سر شهید زده و چاقو به همراه داشته و با چاقو آرمان را به شهادت رساندند و ویدئویی منتشر کردند که نحوه شهادت آرمان را توضیح می‌دهند دستگیر شده و دو نفر دیگر نیز که با آنها همکاری و همراهی داشتند شناسایی و دستگیر شده و در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: همه افرادی که در آن قضیه حضور داشتند شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار است.

 وی در پاسخ به این سوال که آیا این افراد به جایی وابسته بوده یا از جایی دستور می گرفتند اعلام کرد: پلیس های تخصصی این موضوعات را پیگیری می‌کند و انشاالله به سرچشمه اصلی برسیم و خون شهید عزیز پایمال نشود .

وی در پاسخ به این سوال که در فیلم منتشر شده از ضرب و شتم طلبه شهید ، دختران نیز حضور دارند و آیا در بین دستگیر شناسایی شدگان زن هم وجود دارد یا نه گفت: فعلاً خانمی دستگیر نشده است چرا که ما افرادی را که ضربات اصلی را زده و تقریباً علت شهادت به واسطه سنگ و چاقو بوده است این نفرات اصلی را دستگیر کرده ایم.

 گفتنی‌ است طلبه شهید آرمان علیوردی در چهارم آبان توسط اغتشاشگران در اکباتان تهران با ضرب و شتم ‌ و ضربات چاقو به شهادت رسید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.