توهین ایران‌اینترنشنال درباره واقعه عاشورا کار دستشان داد!

روزنامه اصولگرا نوشت: اگر به منبع قدرت اینترنشنال توجه کنیم که دربار وهابی سعودی است، طبعاً انگیزه این حمله به عقاید شیعه و تقدس اهل بیت علیهم‌السلام برای مسلمانان درک می‌شود.

به گزارش تازه‌نیوز، روزنامه جوان نوشت: تلویزیون سعودی اینترنشنال در گفتگو با یک کنشگر سیاسی، اجازه داد تا او اعتقادات مردم ایران در مورد واقعه عاشورا را مورد توهین و خدشه قرار دهد.

این رسانه که به عنوان بازوی عملیات روانی تروریست‌ها و براندازان علیه ایران عمل می‌کند، پیش از این‌ها، خط قرمز دفاع از عملیات تروریستی در ایران، حمایت از سوریه‌سازی ایران، حمایت از تحریم‌ها و حمله نظامی به کشورمان و حتی حمایت از تجزیه ایران را رد کرده بود و حالا از خط قرمز اعتقادات عاشورایی مردم ایران هم عبور کرد.

لادن بازرگان یکی از مثلاً کارشناسانی که با این رسانه سعودی گفتگو می‌کرد، تصریح کرد که داستان امام حسین و کربلا و شیعه و ظلم‌هایی که به علی اصغر شده، صرفاً «داستانی» بوده که «پروپاگاندای رژیم توانسته آن را بفروشد». او در اظهاراتی سخیف با «مزخرف» خواندن این باورها، مدعی شده که «این یک دعوای خانوادگی بین چند پسر عمو بوده بر سر قدرت»!

نگاه هر کس البته نشان باور اوست؛ وقتی براندازان برای کسب قدرت، جوانان ملت را به خشونت‌های عریان دعوت می‌کنند و از سویی از شکنجه و سلاخی جوانان دیگر حمایت می‌کنند، طبعاً جنایتی را که علیه خانواده امام حسین علیه‌السلام در کربلا شد، یک داستان‌سرایی بر سر کسب قدرت تعریف می‌کنند.

اگر به منبع قدرت اینترنشنال توجه کنیم که دربار وهابی سعودی است، طبعاً انگیزه این حمله به عقاید شیعه و تقدس اهل بیت علیهم‌السلام برای مسلمانان درک می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.