پیکه و شکیرا سرانجام تصمیم مشترک گرفتند

به نظر می‌رسد که داستان شکیرا و پیکه به سرانجام رسیده و این زوج به تصمیمی مشترک رسیدند.

به گزارش تازه‌نیوز، شکیرا و جرارد پیکه سرانجام در مورد محل زندگی فرزندانشان بعد از جدایی به توافق رسیدند. مذاکره این زوج برای تصمیم‌گیری در این مورد حدود ۱۲ ساعت به طول انجامید.

به نقل از خبرورزشی، شکیرا می‌خواست فرزندانش را با خود به میامی آمریکا ببرد. در حالیکه پیکه معتقد بود که بچه‌ها در بارسلونا بزرگ شدند و حداقل تا زمانی که درسشان تمام شود باید با او در اسپانیا بمانند، زیرا عوض کردن محل زندگی و مدرسه ممکن است برایشان مشکلاتی به وجود بیاورد. حالا به نظر می‌رسد که شکیرا پیروز این مبارزه شده و بچه‌ها با او به ایالات متحده خواهند رفت و از پدر دور خواهند شد.

این مطالب را هم ببینید:

وکلای این زوج پس از پایان مذاکرات بیانیه‌ای به رسانه‌ها ارسال کردند و در آن تایید کردند که توافق حاصل شده و هم شکیرا و هم پیکه از این تصمیم راضی و خوشحال هستند. آنها همچنین اعلام کردند که تا چند ساعت آینده جزئیات این توافق در بیانیه‌ای منتشر خواهد شد.

این ملاقات در خانه شکیرا انجام شد و وکلا خارج شدند اما پیکه کمی بیشتر ماند تا ثابت شود که همه چیز بین آنها خوب است و توافقی که انجام شده با رضایت طرفین صورت گرفته است.

پیکه چندی پیش در حال و هوای این داستان ادامه‌دار، بازنشستگی خود از فوتبال حرفه‌ای را هم اعلام کرد و هوادارانش را در شوک بزرگی فرو برد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.